ГоловнаБлогиВишуканий інтер'єр - блог компанії Декор центр ► Мозаїчна декоративна штукатурка
знайти

Мозаїчна декоративна штукатурка


Декор центр ЛуцькЩо таке мозаїка знають всі. А от що собою являє мозаїчна штукатурка цікавить багатьох. Мозаїчна декоративна штукатурка не є альтернативою справжній мозаїці, але складові  частинки дещо її нагадують. До складу такої декоративної штукатурки входить мармурова крихта різних кольорів та розмірів (калібру).

Застосовують мозаїчну декоративну штукатурку на поверхнях  найбільшої експлуатації. Як правило це зовнішні фасади, коридори,  приміщення де постійне велике скупчення людей.

При застосуванні мозаїчна декоративна штукатурка добре наноситься на поверхню, і чим поверхня рівніша (більш підготовлена до декоративного оздоблення) тим  менші витрати готової штукатурки.

Мозаїчна декоративна штукатурка є матеріалом готовим до  виконання робіт, найоптимальніша температура при якій наноситься цей матеріал 20С, а взагалі межі температур 5-30С. Штукатуркою можна покривати всі типові мінеральні основи (цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки тощо). Якщо роботи виконуються в середині приміщення, то потрібно його провітрити по закінченню, доки не вивітриться характерний запах.

Декоративна мозаїчна штукатурка наноситься шаром на товщину гранули, не слід її ретельно розмазувати, зтоншувати шар. Легко піддається поправці.Після висихання колір штукатурки дещо змінюється (світлішає).  В експлуатації цей матеріал не осипається, стійкий до деформації, грибків, цвілі, перепаду температур. Для того щоб, оптимально вірно виконати штукатурні роботи завжди притримуйтесь інструкції до застосування.

 

Категорія: Декоративні та оздоблювальні матеріали
Теги: мозаїчна штукатурка, декоративна штукатурка, мозаїчна декоративна штукатурка, штукатурні роботи, фасадні роботи
Опубліковано: 2009.12.10 11:10


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)