ГоловнаБлогиАвтомобіль ► Як захистити ваш автомобіль? Яка сигналізація буде доречною для вашого авто?
знайти

Як захистити ваш автомобіль? Яка сигналізація буде доречною для вашого авто?


Питання, яке актуальне для всіх власників автомобілів. Час такий, що крадуть все: сумку, забуту в машині, автомагнітолу, колеса (їх досі крадуть, особливо з титановими дисками) і власне сам автомобіль теж можуть викрасти. Статистика розкриття подібних злочинів ще більше підтверджує необхідність встановлення автосигналізації.

Питання в тому, яку саме сигналізацію поставити на Ваш автомобіль. Є твердження, що ціна автомобільної сигналізації повинна скласти 10% від вартості машини. Тут, як ніде, справедливе прислів'я, що скупий платить двічі.

Якщо зазирнути в будь-який рекламний буклет чи оголошення, то можна побачити загальні фрази типу: "Поставте нашу сигналізацію і спіть спокійно!". Але Вам потрібно знати, чому Ви повинні спати спокійно і що забезпечить Ваш спокійний сон. Дана стаття і написана для того, щоб забезпечити Вам впевненості і дійсно спокійний сон.

Як діють зловмисники?

Бомжі і "підлітки". Сама невинна група. Діють спонтанно і незаплановано. Вони раді поживитися речами, залишеними на видному місці, чи стягнути автомагнітолу. Зазвичай вони не володіють спеціальними навичками і досвідом. Їх від Вашої машини відлякає навіть миготливий в салоні світлодіод. Для захисту від них досить будь-якої пищалки або муляжу. Природно, не варто залишати нічого цінного в машині, принаймні, на видному місці.

Злодії з досвідом. Вже досвідчені і навчені злодії. Діють нагло і зі знанням справи. Спеціально прочісують район в пошуках машин з хорошими автомагнітолами.

Наприклад, розбивають скло, хапають те, що лежить на сидінні або автомагнітолу і біжать. На всі дії йде менше 10 секунд.

Інший варіант. Розбивають скло, відкривають скло і скидають клему з акумулятора. Або, як варіант, розбивають саму сирену. Після цих дій, які займають 10-15 секунд, з Вашою машиною можна робити все, що завгодно.

Як бачите, з ними звичайна сигналізація неефективна. З цими потрібно дотримуватися деяких правил обережності. На капот варто поставити замок! Потрібно передбачити те, що злодій може замінити проводку (від цього захищає іммобілайзер).

Професіонали. Бачили фільм "Викрасти за 60 секунд"? Так це саме про таких злодіїв. Їхня мета - викрасти Ваш автомобіль. Вони відстежуватимуть автомобіль і Вас тижнями (якщо автомобіль того варте). Якщо Ви будете крутити брелок з пультом сигналізації в руках, то навіть не майте сумнівів, що вони визначать тип сигналізації. У них в арсеналі гідравлічні різаки, сканери кодів, автонавантажувачі і, якщо буде потрібно, груба сила. Дуже небезпечні і діють без роздумів.

Основний запобіжний захід - скритність. Чи не афішування, яка саме система сигналізації встановлена у Вас. Ніяких наклейок охоронної системи на автомобілі або в салоні. Відучити грати з пультом сигналізації та діставати його на людях.

Відключайте сигналізацію, тільки підійшовши впритул до автомобіля. У багатьох автолюбителів звичка відключати сигналізацію здалеку. У цей момент будь-який студент із спеціальним приймачем і ноутбуком може вважати сигнал і потім відтворити його. Подібне обладнання коштує дешево, а для професіоналів це взагалі копійки.

Автосигналізація для недорогих машин 2000 - 7000 $

На старенький "Жигуль" немає резону ставити дорогу автосигналізацію. У поле зору професіоналів ці машини не потраплять. Тут досить простої системи, яка забезпечить достатний рівень захисту. Для надійності можете придбати простий механічний блокіратор "руль-педалі".

Для нових "Жигулів" і старих іномарок варто поставити сигналізацію потужнішу, з декількома блокуваннями та додатковими датчиками. Також не завадить іммобілайзер з кількістю заблокованих ланцюгів 2-3. Просто потрібен замок на капот. Варто змінити штатний замок запалювання на посилений, з ключем підвищеної захищеності (стандартні в "Жигулях" ну дуже прості).

Автосигналізації середнього класу (для автомобілів вартістю 7000 - 20000 $

Автомобілі цього класу мають всі шанси стати метою автовикрадачів. Тут потрібна сигналізація з плаваючим кодом. Постановка і зняття з охорони повинні здійснюватися різними кнопками. Замок управління капотом з керуванням від окремого іммобілайзера.

З машиною міг йти штатний іммобілайзер, але його краще замінити або встановити додатковий. Справа в тому, що типові іммобілайзери стоять на всіх автомобілях Вашої марки і мають стандартні шляхи обходу.

Автосигналізації для автомобілів вартістю вище 20000 $ 

Тут необхідно все, що і для машин середнього класу. Але також необхідні додаткові кошти.

Механічне блокування в КПП. Блокатори керма та інші дешеві засоби залиште більш підтриманим автомобілям.

Тяжковідмикаючі додаткові блокування. Їх існує величезна кількість, тому тут їх розглядати не будемо.

GSM контролер. Пристрій, який сповістить Вас прямо на мобільний телефон або пейджер про будь-які зміни в автомобілі або охоронної сигналізації.

GPS модуль. Найдорожча і надійна система. Через супутник можна відстежувати місце розташування автомобіля.

GSM контролер і GPS можна заглушити! Тут головне - скритність! Нехай злодії роблять свою справу, відключивши сирену. У цей час вже приїде наряд міліції або охорони. Саме з цієї причини не потрібно сигналізувати про засоби захисту, встановлених у Вашому автомобілі.

Висновки

Як бачите, є маса способів пограбувати Вас. Також існує безліч способів захисту від угону. Заощаджувати тут недоречно.

І головне, самt по собі встановлення охоронної сигналізації не забезпечить Вам спокійного сну. Не забувайте дотримуватися правил безпеки.

Джерело "Школа жизни"

Категорія: Авто
Теги: угон авто, сигналка, автомобільна безпека, автосигналізація, сигналізація, правила угону, gsm сигналізація
Опубліковано: 2009.12.15 15:42
Відредаговано: 2009.12.21 18:31

Коментарі:


2012-02-09 06:50:08 Анонімний коментар
No more s***. All posts of this qulaity from now on
Відповісти

2012-12-22 16:49:49 Анонімний коментар
Hello! fgecdae interesting fgecdae site! I'm really like it! Very, very fgecdae good!
Відповісти

2012-12-22 16:49:55 Анонімний коментар
Very nice site!
Відповісти

2012-12-22 16:49:57 Анонімний коментар
Hello! kddgggd interesting kddgggd site! I'm really like it! Very, very kddgggd good!
Відповісти

2012-12-22 16:50:03 Анонімний коментар
Very nice site!
Відповісти

2013-01-28 02:32:54 Анонімний коментар
Hello! kcdefkk interesting kcdefkk site! I'm really like it! Very, very kcdefkk good!
Відповісти

2013-01-28 02:33:02 Анонімний коментар
Very nice site!
Відповісти

2013-01-28 02:33:05 Анонімний коментар
Hello! fceeefb interesting fceeefb site! I'm really like it! Very, very fceeefb good!
Відповісти

2013-01-28 02:33:10 Анонімний коментар
Very nice site!
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)