ГоловнаБлогиНаша "гуманна" медицина або "чи є життя без лікарів?" ► "Лікувальний" відпочинок в Карпатах
знайти

"Лікувальний" відпочинок в Карпатах


  Традиційно шукаючи куди б поїхати на Новий рік відпочивати наткнулась на статтю про "лікувальний відпочинок в Карпатах" і мимовільно згадала свій попередній відпочинок .

  Я не буду казати про всі бази відпочинку, а розкажу про ту де була я. Зовнішній вигляд бази чесно кажучи мені сподобався - гарний ремонт, пластикові вікна, гарні двері. Всередині нові меблі, і свіжий ремонт. Коли ми вселились в кімнату зразу стало ясно що ремонт робили на скору руку. І точно не екологічно-чистими матеріалами. В кімнаті "стояло" тяжке повітря, при цьому вікна не відкривались.

  Покликали на обід, навіть нормально погодували. І всією командою погнали в гори, на Скелі Довбуша. Там було дуже холодно і слизько. Добрались ми до бази пішки не всі. Деякі так травмувались, що мусили викликати машину і їхати на базу, вже не кажучи, що ми ледь дійшли.

   Пішли на вечерю і раптом "впізнали" наші обідні пельмені в супі, який нам дали. З надією, що не отруємось їх з'їли. В кого були з собою бутерброди - тому дуже повезло.

   Буковель навіть згадувати страшно - в той день коли ми були загинуло двоє з Івано-Франківська. Чесно кажучи, дуже травматичний вид спорту.

   Приіхали ми в Луцьк всі в синяках, з хворим шлунком, кашлем, а деякі і з температурою.

   Але основну "поправку здоров'я" ми отримали в моральному плані - завдяки нашому "сервісу" нерви підпортили дуже суттєво.

 

Категорія: Відпочинок
Теги: медицина, відпочинок, відпочинок в Карпатах, лікувальний відпочинок, лікування, туризм
Опубліковано: 2009.12.24 18:43

Коментарі:


2009-12-24 23:50:45 Анонімний коментар
Лечение или каличение?.. :)
Відповісти

2010-02-14 10:32:37 Анонімний коментар
так де ви були, якщо чесно? щоб бува не потрапити...
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)