ГоловнаБлогиВаша нерухомість ► Нерухомість і будматеріали
знайти

Нерухомість і будматеріали


нерухомість луцьк Сьогодні хочу зауважити не про власне нерухомість, а про так звані "комплектуючі"до неї, а саме про будматеріали. З початку року за оцінками різних екпертів будівництво житла знизилось від 65-54 %, що прямо вплинуло на попит будматеріалів. Виробники будматеріалів знизили виробництво своєї продукції ще  на вищий відсоток, адже в такій галузі, як правило, є досить великий запас вже виготовленої продукції.

Проблематичним є те, що за умов недостатнього виробництва збільшилась ціна собівартості будматеріалів. Деякі виробники та реалізатори будматеріалів під час кризи почали знижувати (незначно) ціну на свою продукцію, аби підтримувати хоча б рівень оборотності коштів. Проте більшість з них все ж ціни підвищили. Негативну роль на попит будматеріалів відіграє зміна основного споживача. Якщо в часи масового будівництва нерухомості це були великі компанії з гуртовими потребами, то зараз це незначна частка приватних будівників.

Українська нерухомість терпить засилля будматеріалів імпортного виробництва. Хоча вітчизняні не поступаються якістю, а ціну мають в рази вигіднішу. Ось таким чином переплачуємо на будматеріалах ( що приводить до штучного завищення ціни на нерухомість)  і заразом не підтримуємо українську промисловість. Одне за собою тягне інше і в фінансовій кризі утворюється замкнуте коло? Вихід з цього звичайно буде, проте нерухомість, будівництво, виробництво будматеріалів відновиться не швидко, адже до цоьго прив'язані багато факторів.

І наостанок для тих хто все ж цікавиться цінами на нерухомість у Луцьку, передновірічні вони такі:

однокімнатні -  25-42 тис. дол. ( середня ціна - 33 тис. дол.)

двокімнатні -  35-50 тис. дол. ( середня ціна - 42 тис. дол.)

трикімнатні -  45-65 тис. дол. (середня ціна - 55 тис. дол.)

великогабаритні -  від 65 тис. дол.

Категорія: Криза та нерухомість
Теги: будівництво, будматеріали, нерухомість, виробники будматеріалів
Опубліковано: 2009.12.29 10:58

Коментарі:


2015-12-22 00:56:44 Анонімний коментар
I was so confused about what to buy, but this makes it unnadstedrable.
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)