ГоловнаБлогиВишуканий інтер'єр - блог компанії Декор центр ► Ескізи, дизайни, проекти......декоративні матеріали
знайти

Ескізи, дизайни, проекти......декоративні матеріали


декоративно-оздоблювальні матеріали декор центр луцькРинок послуг по декоруванню та оздобленню фасадів, інтер'єрів переплануванню, реалізації приміщень на сьогоднішній день безмежний. Будь-яка забаганка найвибагливіших клієнтів має можливість втілитись в реальність. Адже сучасні технології дозволяють створити безліч варіантів проектування та дизайну з пізнішим застосування різноманітних видів декоративних та оздоблювальних матеріалів. Але хочу зупинитись на найпершому кроці, до втілення мрії про гарну оселю.

 Планування майбутнього вигляду ( чи то інтер'єру, екстер'єру, перепланування, будівництва) розпочинається з розробки ескізів майбутнього результату. Ескізи роблять в декількох варіантах, причому, як правило, окремий на кожен елемент приміщення ( стіни, підлога, стеля). Пізніше їх поєднують за допомогою комп'ютерної графіки в одну концепцію.

Далі розробляється дизайн проекту, або план. План теж робиться на всі окремі складові інтер'єру: вікна, двері, підлога, стеля, стіни, освітлення, санвузол, розстановка меблів.

Попередній підбір декоративно-оздоблювальних матеріалів, та врахування їх специфічних особливостей ( сюди входить й підбір сантехніки та плитки в санвузол, паркет чи ламінат). Визначається виробник декоративних матеріалів, якими будуть виконуватись роботи.

 На прикінці визначається система вентиляції та кондиціонування , а також підбираються декоративні елементи інтер'єру.

Якість та правильність підбору декоративно-оздоблювальних матеріалів відіграє не останню роль в отриманні кінцевого гарного результату. Адже якщо ескізи та дизайн-проект легко підлягають зміні, то використані матеріали -  залишаються надовго.

Категорія: Декоративні та оздоблювальні матеріали
Теги: перепланування, інтер'єр, фасад, ескіз, проект, план, дизайн, декоративно-оздоблювальні матеріали
Опубліковано: 2009.12.29 13:27

Коментарі:


2014-10-16 07:35:01 Анонімний коментар
Plsieang to find someone who can think like that
Відповісти

2022-10-26 22:37:46 Анонімний коментар
Займ онлайн
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)