ГоловнаБлогиНовини компанії Автоцентр Захід - блог компанії Автоцентр Захід ► Програма кредитування Mitsubishi: кредит від 0% річних!
знайти

Програма кредитування Mitsubishi: кредит від 0% річних!


Компания «Торговий дім «НІКО» пропонує придбати автомобіль Mitsubishi в офіційній дилерській мережі, скориставшись спеціальною Програмою кредитування Mitsubishi. Головна мета Програми - надати покупцям максимально вигідні умови для придбання автомобіля Mitsubishi.

Компанія «Торговий дім «НІКО» пропонує втілити власну мрію сьогодні і придбати автомобіль, скориставшись Програмою кредитування Mitsubishi.

Офіційний імпортер Mitsubishi Motors спільно з банками-партнерами розробили декілька кредитних пропозицій, які відрізняються розмірами авансового платежу, процентною ставкою, терміном кредитування і т.д. Дія Програми кредитування розповсюджується на весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi.

Незмінними основними перевагами Програми кредитування Mitsubishi є:

  • процентна ставка - від 0% річних, термін кредитування - до 7 років;
  • відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення кредит
  • прозорість: відсутність прихованих переплат і комісій;
  • незмінна процентна ставка впродовж всього терміну кредитування;
  • максимально короткий термін розгляду кредитних заявок.

Компания «Торговий дім «НІКО» рада запропонувати максимально вигідні умови для придбання автомобілів в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні. Детальні умови і перелік партнерів кредитування можна дізнатися в салонах офіційних дилерів і на сайті http://www.mitsubishi-avtocentr-zahid.com.ua/credit/ у розділі Кредит.

Інформаційна довідка:

Компанія “Торговий дім “НИКО” - офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. За наслідками 2008 р. компанією реалізовано понад 40 000 автомобілів (частка ринку Mitsubishi склала 7,6%, за даними ІАГ «Автоконсалтинг»). 
Компанія “Торговий дім “НИКО” входить до складу Групи компаній “НИКО”, основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, роздрібні продажі і сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні, брокерські для митниці послуги і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НИКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу «ГVардия» (ІД «Галицькі контракти»). Оборот Групи компаній «НИКО» в 2008 році склав понад $800 млн. Докладніше про Групу компаній «НИКО» - www.niko.ua <http://www.niko.ua>

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до офіційного дилера Mitsubishi Motors «АВТОЦЕНТР ЗАХІД» за телефоном у місті Луцьку 0332 77 33 00 або завітайте до автосалону, що знаходится за адресою: м. Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 17

Категорія: Авто
Теги: автосалон луцьк, Mitsubishi Motors, купити нове авто у луцьку, автоцентр захід, кредит від 0% річних
Опубліковано: 2010.01.18 13:52


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)