ГоловнаБлогиНовини компанії Автоцентр Захід - блог компанії Автоцентр Захід ► Прем'єра кросовера ASX від Mitsubishi Motors відбудеться на Женевському автосалоні!
знайти

Прем'єра кросовера ASX від Mitsubishi Motors відбудеться на Женевському автосалоні!


Корпорація Mitsubishi Motors (MMC) оголосила про те, що світова прем'єра абсолютно нового компактного кросовера ASX відбудеться в рамках Женевського автосалону (80th Geneva International Motor Show, 2-14 березня 2010р.)

Новий компактний кросовер ASX є європейською версією японського RVR. Продажі кросовера в Японії стартують в лютому 2010-го року. ASX, який з'явиться на європейському ринку навесні, разом з оновленим позашляховиком Outlander XL покликані підсилити позиції Mitsubishi Motors в Європі. Серед декількох видів двигунів для компактного кросовера, розробники виділяють новий високоекологічний 1,8 л турбодизельний агрегат (Euro-5).

 

Появи компактного кросовера ASX в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні заплановано в липні-серпні 2010-го року. На даний момент компанія «Торговий дім «НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors, в Україні проводить фінальні консультації з виробником щодо комплектацій автомобіля. Компанія «Торговий дім «НІКО» додатково повідомить про попередню ціну, технічні характеристики і комплектації на ринку України.

Інформаційна довідка:

Компанія “Торговий дім “НІКО” - офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. За результатами 2009р. компанією реалізовано більше 6 000 автомобілів (частка ринку Mitsubishi склала 4,6%, за даними ІАГ «Автоконсалтинг»). 
Компанія “Торговий дім “НІКО” входить до складу Групи компаній “НІКО”, основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, роздрібні продажі і сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні, брокерські послуги для митниці і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НІКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу «ГVардия» (ІД «Галицькі контракти»). Оборот Групи компаній «НІКО» в 2008 році склав понад $800 млн. Докладніше про Групу компаній «НИКО» - www.niko.ua

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до офіційного дилера Mitsubishi Motors «АВТОЦЕНТР ЗАХІД» за телефоном у місті Луцьку 0332 77 33 00 або завітайте до автосалону, що знаходится за адресою: м. Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 17.

Категорія: Авто
Теги: женевський автосалон, кросовер ASX, Geneva International Motor Show, нові автомобілі Mitsubishi Motors, автоцунтр у луцьку, автосалон у луцьку, 2010 року, Outlander XL, торговий дім ніко, автоцентр захід
Опубліковано: 2010.01.19 13:47
Відредаговано: 2010.01.19 13:49

Коментарі:


2010-09-14 14:03:32 Анонімний коментар
ахуэна машина
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)