ГоловнаБлогиНовини компанії Автоцентр Захід - блог компанії Автоцентр Захід ► Автомобіль Mitsubishi Lancer X Ralliart - номінант Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2010»!
знайти

Автомобіль Mitsubishi Lancer X Ralliart - номінант Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2010»!


Автомобіль Mitsubishi Lancer X Ralliart є претендентом на перемогу в номінації «Краща спортивна модифікація» в рамках Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2010». У 2009-му році перемогу в даній номінації отримав Mitsubishi Lancer Evolution.

Mitsubishi Lancer X Ralliart є одним з фаворитів номінації «Краща спортивна модифікація» в рамках Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2010». Впродовж 2009-го року кращі автомобільні журналісти країни, а також чемпіони України по ралі Олександр Салюк мл. і Юрій Протасов провели тест-драйв Mitsubishi Lancer X Ralliart і переконалися, що даний автомобіль - ідеальне поєднання «спорткара» і міського авто. Компанія «Торговий дім «НІКО» реалізувала більше 50 автомобілів з моменту його появи на ринку України. «Наша компанія приклала всі зусилля для того, щоб, завдяки привабливій ціні, зробити Lancer X Ralliart доступним для максимально широкого кола шанувальників автомобілів зі спортивним характером» - відзначає Ярослав Вовк, директор департаменту маркетингу і реклами компанії «Торговий дім «НІКО», офіційного імпортера Mitsubishi Motors в Україні.

Mitsubishi Lancer Х Ralliart є сполучною ланкою між автомобілем Lancer X і «спорткаром» Lancer Evolution. Від легендарного Evolution автомобіль успадкував адаптований двигун 4B11 2.0. Turbo MIVEC потужністю 240 к.с. при 6000 оборотах і обертальним моментом, 343 Нм в діапозоне 2500-4750 оборотів. Коробка передач Twin Clutch Sport Shift Transmission з двома зчепленнями, аналогічна тій, що використовується в Lancer Evolution (за винятком режиму Super Sport): коли водій або, в автоматичному режимі, бортовий комп'ютер, віддає команду переходу на наступну передачу, зміна відбувається миттєво, без затримки і втрати потужності. З нуля до 100 км/год Lancer X Ralliart, оснащений повним приводом All Wheel Control (AWC) з активним центральним диференціалом (ACD), розганяється за 7 сек. Комплектація автомобіля також включає адаптивну систему освітлення. Автомобіль має два варіанти кузова: седан і хетчбек.

Тип кузова седан/хетчбек
Двигун 4В11 2.0 Turbo MIVEC
Потужність, к.с./об/хв 240/6000
Макс. крутящий момент, Нм/об.мин 343/2500-4750
Привід Повний 4WD з активним центральним
диференціалом ACD
Коробка 6-ст. роботизована TC-SST з двома
зчепленнями і режимом Sport
Максимальна швидкість 230 км/год
Розгін до 100 км/год, с 7,0
Витрати палива (місто/шосе), л/100 км 13,8 / 7,8

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до офіційного дилера Mitsubishi Motors «АВТОЦЕНТР ЗАХІД» за телефоном у місті Луцьку 0332 77 33 00

 

Інформаційна довідка:
Компанія “Торговий дім “НІКО” - офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. За результатами 2009р. компанією реалізовано більше 6 000 автомобілів (частка ринку Mitsubishi склала 4,6%, за даними ІАГ «Автоконсалтинг»). 
Компанія “Торговий дім “НІКО” входить до складу Групи компаній “НІКО”, основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, роздрібні продажі і сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні, брокерські послуги для митниці і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НІКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу «ГVардия» (ІД «Галицькі контракти»). Оборот Групи компаній «НІКО» в 2008 році склав понад $800 млн. Докладніше про Групу компаній «НИКО» - www.niko.ua

 

Категорія: Авто
Теги: Lancer X Ralliart, автоцентр захід, нові автомобілі Mitsubishi Motors, автосалон у луцьку, автоцунтр у луцьку, 2010 року, торговий дім ніко, Lancer Evolution
Опубліковано: 2010.01.22 13:56
Відредаговано: 2010.01.22 14:01

Коментарі:


2012-10-23 19:58:33 Анонімний коментар
All of my queisotns settled-thanks!
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)