ГоловнаБлогиBooks and Films ► Вітаємо у Зомбіленді. Чи любите ви треш так, як люблю його я )
знайти

Вітаємо у Зомбіленді. Чи любите ви треш так, як люблю його я )


От люблю я трешеві стрічки, принаймні веселять вони мене більше, ніж всі комерційні комедії разом взяті.  Зародилось це почуття давно, ще з часів виходу на екрани "Тремтіння землі". Цей відвертий кіношлак мене й досі заворожує, я просто перестаю щось помічати і на півтори години випадаю з реальності, коли його по ТV крутять.

Зараз же треш для мене - це тупо комедії про зомбі. "Зомбі на ім'я Шон", "Планета жаху" - просто мегакруть, ІМХО! ) Щоправда, "Doghouse" вже був в рази слабкішим, я навіть переживала через виродження жанру! Але, ... з'явився "Зомбіленд", і все стало на свої місця.

Це вперше, коли інді-комедію такого плану зняли не в Європі (або на крайняк не Родрігесом, Тарантіно) і вона вдалася. Так, трішки специфіка інша. З'явились пресловуті "сімейні цінності", дешева філософія в стилі Коельйо (буе-еее), але такий вже він є, американський кінематограф.Та зрештою, такі дрібниці сюжет особливо не псують. А от нових "фішечок" у стрічці вистачає. Чого лише варті демонстрація законів виживання в Зомбіленді, а за сцену з Біллом Мюррейом можна пробачити взагалі що завгодно!

Та найбільшим задоволенням для мене було спостерігати за грою Вуді Харрельсона в ролі трохи ненормального ковбоя. От хто точно не перегравав та не виходив за рамки жанру! Такими темпами він скоро стане моїм улюбленим актором, в "2012" йому теж найкрутіший персонаж дістався! )

Отож, фільм сподобається всім, кого не лякають фонтани крові, чорний гумор і мало бюджетні стрічки. Хоча, ці люди "Зомбіленд" 100% вже давно переглянули. )))

Категорія: фільми, книги
Теги: треш, інді-комедії, Біл Мюррей, Вуді Харрельсон, зомбі
Опубліковано: 2010.02.21 02:40

Коментарі:


2010-02-22 11:33:08 Володимир Овчаренко
Треш рулить! Єдиний жанр під який я розслабляюсь морально =)
Відповісти

      Ваш анонімний коментар




Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)