ГоловнаБлогиНовини компанії Автоцентр Захід - блог компанії Автоцентр Захід ► Бренду Mitsubishi - 140 років!
знайти

Бренду Mitsubishi - 140 років!


Цього року бренду Mitsubishi виповнюється 140 років, з яких більше дев'яноста років компанія займається виробництвом автомобілів. 40 років автомобільний підрозділ найбільшої Групи компаній в Японії відомий світу як Mitsubishi Motors Corporation (MMC).

140 років Mitsubishi: торгівля, літаки, автомобілі

Історія успіху Mitsubishi - це історія  сучасної Японії. У 1870-му році молодий підприємець з сім'ї самураїв Ятаро Івасаки (Yataro Iwasaki) заснував невелику пароплавну компанію. На прапорах його кораблів була зображена всесвітньо відома сьогодні емблема Mitsubishi - три діаманти. Уряд Японії, зацікавлений в зміцненні економіки, подав фінансову підтримку Івасаки. Через декілька років, завдяки видатним діловим якостям підприємця, його судноплавна компанія стала найбільшою в Японії. Створивши корабельну імперію, засновник Mitsubishi організував роботу нових напрямів бізнесу: страхової справи, надання складських послуг, проведення фінансових операцій, видобутку корисних копалин і ремонту суднів. Пізніше компанія зайнялася авіаційним бізнесом, виробництвом автомобілів і важкою промисловістю. За оцінками експертів, сьогодні сумарний обіг всіх компаній Групи Mitsubishi складає близько 10% ВВП Японії.

90 років виробництва автомобілів

Дух підприємництва і соціальна відповідальність сім'ї Івасаки затвердили в Групі компаній Mitsubishi дух новаторства і відповідальності перед суспільством - цінності, які є першочерговими дня компанії і сьогодні. Перші два десятиліття історії Mitsubishi як виробник автомобілів було присвячено прагненню створити нові розробки і впровадити передові технології. Як результат реалізації інженерних ідей - виробництво історичного легкового автомобіля МОДЕЛЬ-А (Мodel-A), який проводився 4 року і був високо оцінений суспільством, ставши експонатом Виставки промисловості Японії в 1922р. "МОДЕЛЬ-А" допомогла затвердитися Mitsubishi як один з головних автовиробників Японії. На початку 1918 р. компанія вже створила свою першу вантажівку - експериментальну модель T1. Вантажівка Т1 успішно пройшла 1000-кілометровий тест, підтвердивши довговічність і надійність своєї конструкції.

40 років Mitsubishi Motors

В кінці 60-х років автомобільний бізнес Mitsubishi став настільки успішним, що необхідність створення єдиної корпорації стала очевидною. Історична подія відбулася в 1970 році: автомобільне відділення Mitsubishi Heavy Industries Ltd. знаходить незалежність і отримує назву Mitsubishi Motors Corporation (MMC). У ці роки одним з головних напрямів в розвитку MMC був розвиток власної інфраструктури в Японії, включаючи всі напрями: від науково-дослідної і виробничої бази до вдосконалення дистриб'юторської мережі і сервісного обслуговування автомобілів. Компанія продемонструвала готовність реалізувати стратегічне прагнення: вийти на світовий ринок.

90-і роки минулого сторіччя стали десятиліттям численних перемог Mitsubishi Pajero в раллі-рейдах. Так, наприклад, в 1997 році легендарні позашляховики зайняли весь п'єдестал пошани складного раллі Париж-Дакар, а всього у Mitsubishi - 12 перемог в найекстремальнішому раллі планети. Впродовж 1996-1999 р. вперше в історії в Чемпіонаті світу з раллі (WRC) гонщик раллійной команди Mitsubishi Томмі Мяккинен на автомобілі Lancer Evolution 4 рази поспіль завойовував титул чемпіона світу.

Погляд в майбутнє

У найближчих планах Mitsubishi Motors Corporation - впровадження інновацій у сфері екології, популяризація експлуатації електромобілів і зменшення впливу на навколишнє середовище. У 2010-му році корпорація планує реалізувати до 9 000 електромобілів   i MIEV, який має всі шанси стати першим серійним електромобілем в світі. Сьогодні корпоративна філософія Mitsubishi Motors свідчить: «Ми прагнемо надати високе задоволення від водіння і максимальну безпеку для наших поважаних Клієнтів і нашого Співтовариства. Дані зобов'язання ніколи не стануть предметом компромісу. Це шлях Mitsubishi Motors». Даними принципами керується офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, компанія «Торговий дім «НІКО». «Ми, як охоронці і представники бренду Mitsubishi Motors в Україні, робимо все можливе для реалізації високих стандартів виробника і популяризації автомобілів Mitsubishi в нашій країні», - відзначає Президент компанії «Торговий дім «НІКО» Станіслав Ніколайчук. Впродовж п'яти років поспіль автомобілі Mitsubishi ставали лідерами продажів серед брендів, що імпортувалися, а Mitsubishi Motors є «Автомобільним брендом» в рамках міжнародного конкурсу-рейтингу торгових марок «Бренд року України». У 2010-му році компанія «Торговий дім «НІКО» планує укріпити лідерські позиції на ринку і презентувати в Україні відразу декілька новинок, серед яких: старт продажів нового позашляховика Mitsubishi Pajero Sport, презентація абсолютно нового кросовера ASX, оновлені повноприводні автомобілі Mitsubishi Outlander XL і «пікап» Mitsubishi L200. Також на честь ювілею Mitsubishi Motors в офіційній дилерській мережі компанії «Торговий дім «НІКО» діють спеціальні ціни на автомобілі Mitsubishi 2009-го року.

Інформаційна довідка:

Компанія “Торговий дім “НІКО” - офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. За наслідками 2009р. компанією реалізовано більше 6 000 автомобілів (частка ринку Mitsubishi склала 4,6%, за даними ІАГ «Автоконсалтинг»).

Компанія “Торговий дім “НІКО” входить до складу Групи компаній “НІКО”, основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, роздрібні продажі і сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні, брокерські послуги на митниці і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НІКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу «ГVардия» (ІД «Галицькі контракти»). Оборот Групи компаній «НІКО» в 2008 році склав понад $800 млн.  Докладніше про Групу компаній «НИКО» - www.niko.ua

За  детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до офіційного дилера Mitsubishi Motors «АВТОЦЕНТР ЗАХІД» за телефоном у місті Луцьку 0332 77 33 00 або завітайте до автосалону, що знаходится за адресою: м.Луцьк, вул..Карпенка-Карого, 17.

 

Категорія: Авто
Теги: купити нове авто у луцьку, Mitsubishi Motors, автосалон луцьк, історія Mitsubishi
Опубліковано: 2010.03.11 16:28
Відредаговано: 2010.03.11 16:29


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)