ГоловнаБлогиВік-Експо інформує - блог компанії "Автоград" автоцентр ► Офіційні дилери Honda в Україні проведуть безкоштовну діагностику автомобілів Honda старіше 3-х років
знайти

Офіційні дилери Honda в Україні проведуть безкоштовну діагностику автомобілів Honda старіше 3-х років


HondaУ авторизованому сервісному центрі Honda на Пухова, 85 (м. Рівне) 9 квітня стартує сервісна акція для автомобілів Honda старіше 3-х років.

Honda продовжує піклуватися про своїх клієнтів і після закінчення гарантійного терміну їх автомобілів - компанія «Хонда Україна» у співпраці з дилерами розробила вигідну пропозицію по сервісу в офіційній дилерській мережі для своїх клієнтів. Так, всі власники автомобілів Honda старше 3-х років під час проведення акції, безкоштовно отримають послуги з діагностики, що включають в себе комп'ютерну діагностику систем автомобіля, діагностику ходової, а також перевірку рівнів всіх робочих рідин автомобіля *.

Безкоштовна діагностика дозволить клієнтові заощадити на вартості обслуговування автомобіля і після завершення терміну гарантії, не жертвуючи якістю сервісу. Така перевірка - це можливість проконтролювати поточний стан автомобіля, продумати наперед дії з його обслуговування і запланувати при необхідності витрати.

 автосалон Хонда (Honda) у Луцьку

Обслуговування сучасних високотехнологічних автомобілів Honda вимагає високого професіоналізму персоналу і повинно проводитись на спеціальному обладнанні, яке рідко є на неофіційних станціях, нечасто інвестують в оригінальне обладнання і в спеціалізоване навчання персоналу особливостям роботи з конкретними марками автомобілів. Тільки офіційні станції можуть дати гарантію коректного обслуговування протягом усього періоду експлуатації автомобілів Honda згідно всім стандартам виробника.

Акція діє на території всієї України в період з 9 квітня по 9 травня 2010, клієнти можуть звертатися в будь-якій сервісний центр офіційних дилерів мережі компанії «Хонда Україна», зі списком яких можна ознайомитися на сайті www.honda.ua

Наша адреса: м. Рівне, вул. Пухова, 85
Тел. (0362) 46-06-06, (093) 312 32 76

* За умови заміни масла, масляного фільтра і ущільнювальної шайби, на оригінальні, придбані в дилерському центрі, за звичайними рекомендованими цінами.

Категорія: Авто
Теги: автосалон рівне, автоцентр у рівному, Знижені ціни, автосалон вік-експо, кредити, ціни на Honda, Honda Рівне, Хонда рівне, хонда ровно, діагностика хонда (honda)
Опубліковано: 2010.04.19 11:14


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)