ГоловнаБлогиВік-Експо інформує - блог компанії "Автоград" автоцентр ► Підприємство «Вік-Експо» потрапило до «Ліги кращих» 2010 року.
знайти

Підприємство «Вік-Експо» потрапило до «Ліги кращих» 2010 року.


вік-експо автоцентрЗа офіційними даними Державного Комітету статистики України, компанія «Вік-Експо» посіла «5» місце у міжнародному економічному рейтингу «Динаміка розвитку підприємства» . За підсумками 2-х років саме ця компанія , обігнавши конкурентів стала однією з кращих за критерієм «Роздрібна торгівля автомобілями серед підприємств приватної форми власності».

До рейтингу «Ліга кращих» увійшло 350 000 суб’єктів господарювання України за останні 2 роки (2008-2009). Визначення переможців відбувалися за такими критеріями:

  • Економічні ( показники прибутку, продуктивності виробництва, оплати праці іт.д.)
  • Соціальні( показники соціальних та податкових відрахувань)
  • Економічна динаміка зростання.

У зв’язку з цим, підприємство «Вік-Експо» отримає статус-нагороду «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010» з відповідним свідоцтвом лідера економіки України, а керівник підприємства, Віктор Пасічник буде відзначений Орденом «Почесний Хрест» та сертифікатом «Керівник року 2010».

Компанія «Вік-Експо» за останні 2 роки, не дивлячись на економічний спад, продовжувала вкладати значні зусилля в розвиток автомобільного сектору. Про це свідчать відкриття в минулому році двох автоцентрів відомих світових брендів: Honda та Volkswagen. А зовсым недавно, суіжна компанія «Луцьк-Експо» відкрила автосалон Honda в м. Луцьку

автоцентр вік-експо

На сьогодні «Вік-Експо» це великий комплекс з продажу та гарантійного обслуговування автомобілів марок: Honda, Volkswagen, Seat, Skoda, Fiat, Lada, Chery.

«ЛІГА КРАЩИХ» МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЙТИНГ - це є комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України виключно за офіційними даними державної статистики. Система оцінки заснована на цифрах та фактах офіційних фінансових звітів підприємств згідно EUROPEAN STANDART RATING, що визнаний в більшості країн Світу.

Компанія «Вік-Експо»
м. Рівне, вул. Пухова, 85
Тел. (0362) 69-00-03, www.ve.com.ua

Категорія: Авто
Теги: сіат, Seat, Volkswagen, діагностика хонда (honda), хонда ровно, Хонда рівне, Honda Рівне, ціни на Honda, кредити, автосалон вік-експо, Знижені ціни, автоцентр у рівному, автосалон рівне, сиат, Skoda, шкода Fiat, фіат, фиат, Lada, лада, Chery, чері, чери, Віктор Пасічник
Опубліковано: 2010.04.22 17:48
Відредаговано: 2010.04.22 17:49


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)