ГоловнаБлогиІнтернет агентство "Массімо" ► Яндекс - найдорожчий інтернет-бренд 2010
знайти

Яндекс - найдорожчий інтернет-бренд 2010


Консалтингова компанія MPP Консалтинг опублікувала рейтинг, який представляє 100 найдорожчих російських брендів у 2010 році.

За результатами дослідження у TOP-100 увійшло дев'ять брендів, що відносяться до категорії «Інтернет та програмне забезпечення». Лідируючою трійкою найдорожчих інтернет-брендів склали - «Яндекс», оцінений в 477 млн. доларів, ABBYY з 335 млн., і "Рамблер", який оцінили в 216 млн. доларів.

У список найдорожчих брендів Росії увійшли також Livejournal (146 млн.), Одноклассники (144 млн), 1С (110 млн), Mail.ru (74 млн.), ВКонтакте (65 млн.) І Касперський (48 млн.).

Дослідження проводилося на основі аналізу всіх факторів, що впливають на ринкову вартість бренду: положення компанії на ринку, цінність бренду для споживача, а також коефіцієнти, що відображають тренди розвитку компанії та її бренду в усіх напрямках.

MPP Консалтинг підкреслює, що вартість бренду включає в себе виключно вартість торгової марки (імені) без урахування виробничих потужностей, інфраструктури компанії, патентів, винаходів та інших матеріальних або інтелектуальних цінностей.

Категорія: Вебпростір
Теги: Livejournal, Одноклассники, Mail, ru, ВКонтакте, Рамблер, Касперський, Яндекс, ABBYY
Опубліковано: 2010.04.23 15:21


Увійдіть під своїм акаунтом, або зареєструйтесь щоб лишити коментар.

Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)