ГоловнаБлогиІнтернет агентство "Массімо" ► Google відкрив нову програму проведення оглядів
знайти

Google відкрив нову програму проведення оглядів


Google і Bazaarvoice уклали угоду, за умовами якої виробники та продавці продукції зможуть публікувати он-лайн огляди та відгуки покупців у рекламних кампаніях AdWords. Крім того, ця інформація буде також з'являтися на сторінках видачі Google.com.

Bazaarvoice є першим партнером-учасником нової програми оглядів Google, яка буде індексувати огляди товарів і збирати повнотекстовий контент з різних агрегаторів. Дані інформації будуть вбудовуватися в індекс Google точно так само, як це реалізовано з стрічками сервісу Twitter.

Додатково, програма інтегрує рейтинги й огляди на особливі сторінки товару, на яких учасники програми зможуть розмістити логотип компанії та посилання, що може принести додатковий трафік і підвищити популярність бренду.

Соціальна комерційна платформа, яку надає Bazaarvoice - досить відомий продукт, який використовують більше 800 клієнтів, серед яких такі компанії як Costco, Best Buy і Procter & Gamble. Призначений для користувача контент, який розміщений на Bazaarvoice, був переглянутий понад 100 мільярдів разів, повідомляє компанія.

Категорія: Вебпростір
Теги: новини Гугл, Google
Опубліковано: 2010.04.27 13:11
Відредаговано: 2010.04.27 13:12


      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)