ГоловнаБлогиМіж нами дівчатами ► ТИ ПІД ПРИЦІЛОМ
знайти

ТИ ПІД ПРИЦІЛОМ


Одного разу Бог послав на землю маленького хлопчика, з крильцями як у ангела. І звали його Амур. І був у його чарівний лук, і навіть стріли були чарівними. Як потрапить він ними у серце юнака та дівчини, вони враз і закохуються один в одного. А хто не цінував свого кохання і сварився, то він брав отруйні стріли, цілився у самісіньке серце і кохання поступово вмирало. Якщо любов була справжня, то її можна було врятувати від смерті і далі жити в добрі і злагоді.
Колись люди вірили в Амура, в його стріли і кохання, яким він наділяв серця. Вони старались цінувати свої почуття, бо вони рятували від хвороб та недуг, і навіть продовжували життя.
З роками люди зовсім зневірились в любов. Війна злидні та голод закрило їхні серця. А злість, ненависть і розпач заполонили їхні душі.
«Зневіра» усілякими способами хоче вигнати Амура з Землі, але допоки серця б’ються і в жилах тече гаряча п’янка кров, Амур не пройде повз тебе. Можливо ти вже під його прицілом? І він просто чатує на слушний момент для свого вистрілу?
І ти закохаєшся! Влипнеш по самі вуха. Покохаєш так, ніби тобі ніколи е було боляче, ніби тебе ніколи не зраджували і твої очі ніколи не пухли від сліз!
Не закривай свого серця відчаєм і розчаруванням, щоб Амур бува не промазав, а потрапив прямісінько в ціль!

Категорія: Жінкам на замітку
Теги: стріли, почуття, серце, любов, кохання, Амур, приціл
Опубліковано: 2010.05.17 20:39
Відредаговано: 2010.05.18 13:39

Коментарі:


2010-05-21 09:46:01 Анонімний коментар
УГ
Відповісти

2010-05-21 16:32:36 Анонімний коментар
+100500
Відповісти

      Ваш анонімний коментар
Підпишіться на нові коментарі до записів у блогах (RSS 2.0)