ГоловнаАвто ► Вартбург
знайти
+ Додати оголошення

Вартбург

Вартбург
 
Моделі:
Вартбург   

Історія цієї автомобільної компанії почалася в 1898 році. У цьому році маленька фірма з містечка Ейзенах в Тюрінгії випустила свій перший автомобіль. Ця машина була названа Wartburg. Свою назву вона отримала від назви місцевого замку. Даний автомобіль являв собою копію французької марки Decauville. Виробники оздобили цю модель одноциліндровим 3,5-сильним двигуном повітряного чи водяного охолодження заднього розташування. 
У 1903 році компанія випустила кілька машин з двигунами потужністю 4,5; 8,5 і 10 к.с. У цьому ж році автомобілі компанії стали продаватися під маркою Dixi. А через кілька років таку назву отримала вся фірма. 
У 1927 році з'явився невеликий автомобіль марки DA-1. Ця модель принесла компанії популярність. Автомобіль був створений за ліцензії англійської Austin Seven. Потрібно відзначити, що останній, у свою чергу, став прообразом першого автомобіля марки BMW. 
Після закінчення війни завод, розташований в Ейзенахе, відійшов до НДР. Спершу на цьому підприємстві займалися виробництвом довоєнних автомобілів DKW. Ці машини випускалися під маркою IFA. У 1956 році на заводі почали випускати новий седан. Новинка одержала колишня назва Wartburg. Цей автомобіль представляв собою 4-місцеву передньопривідних машину марки 311. Оснащувалася новинка перероблений 3-циліндровим двигуном . Технічно, автомобіль являв з себе версію автомобіля IFA F9. Модифікації: -312 (універсал) і -313 (двохдверний кабріолет - родстер), пікап

Перше покоління Вартбургов було створено на основі передньоприводний IFA F9, що випускаються заводом в Цвіккау і, в свою чергу, конструктивно висхідного до довоєнним DKW. Дизайн автомобіля був повністю перероблений, і за мірками кінця 1950-х машина виглядала привабливо і досить сучасно.
Від свого предка автомобіль успадкував перевірену систему переднього приводу з поздовжнім розташуванням двигуна і шарнирами рівних кутових швидкостей типу «Тракт». Застосування недорогих і відносно простих у виробництві шарніром свого часу дозволило фірмі DKW створити крупносерійний передньопривідний автомобіль на початку 1930-х років, тобто на десятиріччя раніше, ніж така конструкція стала популярна в Західній Європі. Однак, незважаючи на прогресивну схему трансмісії, Wartburg - нащадок DKW - опинився прив'язаний і до інших технічних особливостях свого пробатька, в тому числі - примітивних двотактних двигунів. Шасі автомобіля було РАМН, рама була плоскою і мала грушоподібну форму, підвіска всіх коліс була незалежною. Частина машин комплектувалася автоматичним зчепленням Hycomat.
З 1962 року робочий об'єм двигуна був збільшений до 992 кубічних сантиментрів.
Випускалися модифікації Wartburg 312 - п'ятидверний універсал, і Wartburg 313 - двохдверний кабріолет (родстер). Випускалися так само пікапи на базі Вартбурга.

З 1965 по 1988 рік випускався автомобіль Wartburg 353, створений на базі польської розробки Warszawa 210, яка повинна була замінити польський варіант Перемоги ГАЗ-М20, але не пішла в серію у зв'язку з укладенням контракту з фірмою Fiat на випуск моделі Fiat 125. Модифікації - 353W Tourist c кузовом універсал, пікап. Ця машина відрізнялася більш сучасним кузовом. Причому, потрібно відзначити, що цей автомобіль випускався компанією до того моменту, як НДР перестала існувати. Серйозно автомобіль модернізували один раз - в 1985 році, коли він отримав нове, більш «пластикове» оформлення кузова.
У 1988 році на Wartburgе виробники почали встановлювати сучасний «фольксвагенівський» силовий агрегат з 1,3-літровим двигуном. Однак модель вже сильно застаріла до того часу, і такий крок не допоміг.
Виробництво завершилося після воз'єднання Німеччини. У 1991 році фабрику перекупила автомобільна компанія Opel.

Продам Вартбург

Вартбург Вартбург 1989р.

(Рівненська область, Рівне)
ціна: 1 $
Додано: 2009-06-15 14:28:42