ГоловнаАвто ► ЛуАЗ
знайти
+ Додати оголошення

ЛуАЗ

ЛуАЗ
ЛуАЗ logo

Моделі:
1302    967    968    969   

Луцький автомобільний завод за свою 50-річну історію став беззаперечним прикладом роботи та розвалу планової системи, невизначеності діяльності у перехідний період та поступового шляху до ринкової економіки. Часи становлення й розвитку змінювалися занепадом та кризою. Відмовки вищого керівництва, що посилалося на таку ж складну ситуацію у інших, нікому особливого оптимізму не додавали. З одного боку власні проблеми, з іншого – повна бездіяльність держави і призвели до краху багатьох в минулому потужних підприємств. ЛуАЗ вижив, і не лише вижив, а й, незважаючи на вкрай складні умови, наростив виробництво. Цього не очікували, однак колектив заводу довів, що 50-річну історію не так-то легко перекреслити.

В грудні 1966 року на заводі збирають перші 50 малолітражних автомобілів ЗАЗ-969В. З їхнім випуском на Волині започатковано нову галузь машинобудування – автомобільну. 11 грудня наказом Міністра автомобільної промисловості СРСР Луцький машинобудівний завод перейменовується на автомобільний.

Якщо не кількістю випущених автомобілів, то, принаймні, їх якістю Луцький автозавод відзначається. У 1979 році на виробництво поставлено нову модель – ЛуАЗ-969М, яка вигідно відрізняється від своїх попередників як зовнішньо, так і рядом технічних вдосконалень.

Ще до свого серійного випуску автомобіль одержує високу оцінку на ВДНГ. В 1978 році на Міжнародному автосалоні в італійському місті Турині луцька малолітражка входить в десятку кращих, у липні ж 1979-го на міжнародній виставці в Чехословаччині – відзначена золотою медаллю. ЛуАЗ-969М стає своєрідною візитною карткою радянського автомобілебудування. Покладені на нього надії автомобіль виправдовує сповна. На виставках в Бельгії, Греції, Польщі, Болгарії, Угорщині він скрізь отримує позитивні оцінки.

На загальних позачергових зборах акціонерів ВАТ «Луцький автомобільний завод» одноголосно прийнято рішення про зміну назви товариства на ВАТ «Автомобільний завод «Богдан». Насамперед, зміна назви Луцького автомобільного заводу пов’язана зі значним розширенням географії присутності майданчиків підприємства по всій території України. Славний бренд «ЛуАЗ» залишається в історії як такий, що дозволив створити платформу для подальшого розвитку бренду «Богдан».

Продам авто

ЛуАЗ 969 0р.

(Волинська область, Луцьк)
ціна: 1 грн.
Додано: 2012-07-04 13:05:11

Продам ЛуАЗ

ЛуАЗ 969 marauder 1993р.

(Волинська область, Луцьк)
ціна: 1600 $
Додано: 2009-06-12 14:28:55