ГоловнаАвто ► Freightiner
знайти
+ Додати оголошення

Freightiner

Freightiner
 
Моделі:
Century    Columbia    FLD   

Історія Freightliner бере свій початок з 1929 року, коли молодий водій Джеймс Ліленд з Портленда, зареєстрував свою власну транспортну компанію під назвою Consolidated Freight Lines. Завдяки своїй працьовитості і спостережливості Джеймс швидко освоюється з обстановкою, що склалася на американському ринку перевезень і упроваджує нові прогресивні методи роботи, примножуючи свій бізнес.

В кінці 20 століття, в 90-х наголошується стабільне зростання виробництва і продаж. У 1992 році FREIGHTLINER займає першу позицію на ринку США у продажу тягачів 8-го, найважчого класу, а в 1995 FREIGHTLINER викупляє першу не - американську автомобільну компанію American LaFrance, що традиційно проводить пожежні машини і автомобілі швидкої допомоги. У цьому ж році компанія додатково викупляє крупний пакет акцій заводу, що проводить по спеціальному замовленню рами і підвіски і таким чином утворюється Freightliner Custom Chassis Corporation в Південній Кароліні.

Впродовж 10 останніх років FREIGHTLINER зберігає позицію 1 у виробництві тягачів 8 класу.

Протягом п'яти подальших років FREIGHTLINER робить ще декілька цінних придбань. Так в 1997 у Ford викупається цілий підрозділ, що випускає середньо-магістральні тягачі і перейменовується на марку Sterling. Цілком отримується виробник автобусів Thomas Built Buses в 1998 і в 2000 відомий виробник тягачів Western Star.

На сьогоднішній день FREIGHTLINER є найкрупнішим виробником техніки для комерційних перевезень в Північній Америці. Об'єм продажів в 2000 році перевищив 151.000 одиниць в 30 країнах світу.

 

 

 

 

Продам Freightiner

Freightiner Columbia 120 2003р.

(Волинська область, Луцьк)
ціна: 33000 $
Додано: 2009-06-17 14:57:10