ГоловнаАвто ► Smart
знайти
+ Додати оголошення

Smart

Smart
 
Моделі:
City    Roadster    Smart   

Smart (Смарт) - марка автомобілів особливо малого класу, що випускаються однойменною компанією, що належить міжнародному автопромисловому концерну Daimler AG. 

Спільне підприємство MCC (Micro Compact Car AG) створено корпораціями Daimler-Benz і швейцарської часовий компанією Swatch (надалі Swatch вийшла з цього проекту) з метою створення міського двомісного і дуже економного міні-автомобіля Smart. Micro Compact Car у вересні 2002 змінило назву на Smart GmbH. 

Модель Smart ( «Умник») була вперше представлена на автосалоні у Франкфурті в 1997. Автомобіль проводиться у французькому місті Амбаш з 1998. 

Автомобіль оздоблений трьохциліндровим двигуном об'ємом 0,6 л потужністю 45 к.с. з вприскуванням палива. Двигун розташовується ззаду і приводить задні колеса. В модифікації з турбонаддувом потужність збільшується до 55 к.с. Максимальна швидкість 135 км / ч. У 1999 р. модельний ряд було доповнено модифікацією з дизельним двигуном з турбонаддувом об'ємом 0,8 л потужністю 41 к.с. 

Шестиступінчаста коробка передач Softouch з змінним передаточних ставленням та електричним зчепленням. У стандартну комплектацію входять ABS, система динамічної стабілізації, протибуксируваною система, «краш-менеджер», травмобезпечна рульова колонка, подушки безпеки для водія і пасажира.

Продам Smart

Smart Crossblade 1999р.

(Волинська область, Ковель)
ціна: 3500 $
Додано: 2009-06-25 13:33:36