ГоловнаПідприємстваMaximus - автоцентрАвтомобіліCitroen ► C1
знайти
+ Додати оголошення

Citroen logo Citroen C1

citroen-c1-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

Комплектації та ціни

Фотогалерея

CITROEN C1 - живий, енергійний, яскравий і компактний автомобіль

C1 - живий, енергійний, яскравий і компактний автомобіль, який доповнює лінійку Citroеn в класі міні поряд з С2, С3 і С3 Pluriel. Наявність нових моделей у цьому сегменті дозволяє Citroеn задовольнити різноманітні вимоги покупців невеликих автомобілів. Тому стратегія Citroеn, що стосується розвитку лінійки компактних автомобілів, реалізована в 4 моделях з різним дизайном і різними концепціями. Характер автомобілів виражений в стилі їх інтер'єру та екстер'єру: С1 випромінює настрій і веселощі, С2 виражає динаміку, С3 пропонує максимум комфорту, а С3 Pluriel - це повна свобода дій!

Ультракомпактний С1 - найдоступніший з лінійки Citroеn. Невеликі розміри, прийнятна ціна та наявність всіх необхідних функцій дозволяють йому бути дуже привабливим у своєму сегменті. Тим більше цікавим цей автомобіль робить наявність двох його версій: 
зящная 3-дверна модель для людей, які переважно використовують передні сидіння; 
зручна 5-дверна модель, призначена для чотирьох пасажирів. Її дизайн порушує багато усталених стандарти для автомобілів цього класу. У яскравому дизайні С1 простежуються як сучасні теми, так і фірмові риси марки. Спереду в очі кидаються величезні фари, краплею стікають майже від самого лобового скла до краю капота машини. На крутому "лобі" капота розмістилися великі хромовані "шеврони".

У профіль зовнішності автомобіля надає динаміки фірмовий "залом" підвіконної лінії і зворотний нахил задньої стійки. Оригінально вирішена конструкція задніх дверей на 5-дверної версії: вони тягнуться до самої кромки ліхтарів, "затікали" на боковину задньої стійки. Завдяки такому рішенню при однаковій довжині кузовів вдалося зберегти пропорційність 5-дверного кузова і полегшити висадку і посадку пасажирів у трьохдверної версії. Ззаду футуристичний трикутні блоки ліхтарів з прозорими елементами оптики обрамляють повністю скляні двері багажника. Розмістивши колеса по кутах кузова, конструктори змогли зробити автомобіль завдовжки всього 3,4 м досить комфортабельним для транспортування 4 чоловік. Розмістити в салоні дрібні предмети допоможуть 12 відсіків і скриньок в передній панелі, дверях і між сидіннями, а при складених задніх сидіннях обсяг простору для багажу досягає 751 л.