ГоловнаПідприємстваMaximus - автоцентрАвтомобіліCitroen ► C4
знайти
+ Додати оголошення

Citroen logo Citroen C4

citroen-c4-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Citroеn С4: Динамічні еволюційні зміни

Серійне виробництво С4 у версіях купе і хетчбек почалося в кінці 2004 року. За цим пішов грандіозний комерційний успіх - у всьому світі цей автомобіль підкорив серця близько 900 000 покупців.

Сьогодні модель зазнала різні еволюційні зміни:

  • Вона стала більш елегантною, динамічною і досконалою в технічному плані.
  • Зменшився витрату палива і рівень викиду шкідливих речовин.
  • Став більш повним набір телематичних і комунікаційних опцій.

Добре продумані естетичні штрихи мають суттєво змінити кілька простуватий початковий дизайн моделі. Особливо ці зміни мають торкнутися передню частину автомобіля, надавши їй більш «сімейний» вигляд, схожий з оновленою версією С5, яка тільки недавно надійшла в продаж.

Паралельно були внесені зміни в обробку інтер'єру салону, вона стала більш якісною. Покращення торкнулися оббивки салону, оздоблення його різних елементів. Також змінилося розташування тахометра, тепер він перенесений в центральну частину панелі приладів, що дозволяє поліпшити считиваємость корисної інформації.

Значні зміни відбулися в гаммі бензинових двигунів. Поява двох нових двигунів, розроблених в співпраці з концерном БМВ, VTi 120 і THP 150, принесе власникам оновленої версії додаткове задоволення від водіння. При цьому спостерігається зниження витрати палива і викиду шкідливих речовин. Втім, дизельний двигун HDi у дволітровій версії вже відповідає майбутнім нормам Євро V.

Нарешті, із запровадженням ще однієї навігаційної системи - MyWay з функцією Bluetooth ®, - розшириться пропозиція в області телематичних опцій.

Рестайлінговий C4 збереже весь набір технічного обладнання, який у своєму сегменті ринку є зразковим, з точки зору комфорту та безпеки. Мова йде про такі функції, як біксенонові фари з корекцією світлового пучка, система попередження про перетин осьової розмітки, багатофункціональне рульове колесо з клавішами управління на нерухомої ступиці, система допомоги при старті на підйомі.