ГоловнаПідприємстваMaximus - автоцентрАвтомобіліCitroen ► C5
знайти
+ Додати оголошення

Citroen logo Citroen C5

citroen-c5-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

З першого погляду нова МОДЕЛЬ С5 ВИКЛИКАЄ гамму емоцій

Монументальний кузовний дизайн 

З першого погляду нова модель С5 викликає гаму емоцій. Яскраво виражений характер цього седана пояснюється витонченістю його об'ємних форм, оригінальністю кузовного силуету і сучасних дизайнерських стилістики. Габаритні розміри нового C5 (довжина 4.78 м, ширина 1.86 м, висота 1.45 м) зводять його у верхній сегмент великих автомобілів бізнес-класу.

Зовнішній вигляд С5 вирізняється серед інших витягнутим розкосі фарам, широким повітрозабірниками та оригінальною решітці радіатора з хромованими шевронами. Характерна риса кузовного дизайну седанів Сitroеn - подовжені передні і більш короткі задні двері. Трьохоб'ємний силует седана свідчить про конструкторських пошуках досконалої аеродинаміки кузова. Витягнута лінія даху підкреслює плавність силуету авто, велика площа скління кузова з третім боковим отвором забезпечує відмінну освітленість салону. Завдяки широкій колісної бази (2,82 м) салон автомобіля вийшов просторим і містким. Розробляючи новий С5 в кузові універсал, конструктори Сitroеn прагнули запропонувати покупцям великий обсяг салону і в той же час зберегти динамічний стиль автомобіля. Таким чином, передня частина універсалу С5 виглядає так само породистої як і седан, а задня має більш вільний і об'ємний вигляд. При значних габаритах (довжина 4.83 м, ширина 1.86 м, висота 1.48 м) кузовні лінііуніверсала - плавні та збалансовані, а салон вражає внутрішнім простором. Новий універсал С5 оцінять покупці, для яких важливі як практичність автомобіля так і модерністський дизайн. 

Технології на службу ергономіці 

В продовження традицій моделей C4 і C4 Picasso, у новому С5 встановлено рульове колесо другого покоління з нерухомою маточиною і клавішами управління. Таке рішення є ексклюзивною розробкою марки і підтверджує її прихильність до інновацій. Клавіші керування функціями обмежувача швидкості, круїз-контролю, бортового комп'ютера і комфорту (автомагнітола, телефон, управління центральним дисплеєм і інші) легко доступні і добре читаються в темряві, завдяки піктограм з підсвічуванням. Рульове колесо нової С5 також є важливим нововведенням з точки зору безпеки: в його центральній нерухомої частини знаходиться подушка безпеки водія, яка має оптимальну форму і в разі удару більш ефективно захищає водія.

Система AFIL (попередження про мимовільному перетині лінії дорожньої розмітки), встановлена на новій моделі С5, є однією з перших у світі, що допомагають боротися з проблемою втрати пильності за кермом. При включенні ця система фіксує (при вимкненому покажчику повороту) мимовільне пересеченіелініідорожной розмітки на автострадах і автомагістралях при швидкості понад 80 км / год. У такій ситуації з боку перетину лінії дорожньої розмітки включаються вибродатчики, вбудовані у водійське сидіння. Таким чином система повідомляє водію про необхідність скоригувати напрямок руху автомобіля.

У новій моделі С5 встановлюється навігаційна система останнього покоління, яка об'єднує в собі такі функції, як телефон стандарту GSM, аудіосистему (радіоприймач, програвач CD і MP3, збереження музичних файлів на жорсткому диску) і навігаційну систему формату GPS. У комплект системи NaviDrive входить жорсткий диск на 30 Гб для зберігання карт місцевості (30 країн) і музичних файлів. Функція Juke Box дозволяє зберігати на диску до 180 годин музичних файлів, з частковим або повним копіюванням з дисків CD або MP3. Функція GPS включає в себе режим Birdview ( «З висоти пташиного польоту»), яка дозволяє розглянути свій маршрут на кольоровий карті в тривимірної проекції, а також режим Carrefour ( «Перекресток»), який дозволяє більш детально розглянути конкретну ділянку перетину доріг.

Подорож у першому класі

У салоні нового С5, будь то седан або універсал, водій і пасажири відчувають себе ніби в іншому вимірі: вони потрапили в перший клас. Дизайн салону нової моделі чудово гармонує з її зовнішнім виглядом. У ньому поєднується витонченість, інноваційні рішення, комфорт та місткість. Вишуканий і продуманий дизайн салону нової моделі С5 ніби запрошує здійснити далеку подорож. Суворі лінії символізують точність, а плавні вигини виражають динаміку. Матеріали, оббивка і їх колірна гама є найсильнішою ланкою нової моделі С5. Вони підкреслюють властивий характер моделі та її яскраву неповторність. У версіях універсал і седан є два варіанти обробки салону: однотонне забарвлення Mistral темних тонів, і двотонна забарвлення Mistral / Matinal - поєднання чорних і бежевих тонів. Крім цього, пропонується багато різноманітних видів оббивки салону, здатних задовольнити вимоги самих різних клієнтів. Всі види оббивки відрізняються високим рівнем якості, різноманітністю темних, світлих і комбінованих тонів, що поліпшують єдине і гармонійне сприйняття салону.

При розробці нової моделі С5 особливу увагу було приділено акустичному комфорту і шумоізоляції. Завдяки обтічній формі кузова зменшено рівень аеродинамічних шумів. Зазор між деталями салону вжиті з особливою точністю, що дозволило досягти відмінної звукоізоляції. У новому С5 встановлюються багатошарові вітрове і бокове скло, які сприяють кращій звукоізоляції, а також ефективно перешкоджають несанкціонованого проникнення в автомобіль. Конструктивні елементи шин і застосовувані в них матеріали сприяють тому, що шини краще поглинають всі нерівності дорожнього покриття. Наявність чотирьох захисних бризковиків коліс поліпшує поглинання шумів від контакту шин з дорогою. Всі перераховані заходи дозволяють зробити салон нового С5 практично безшумним.

Інтер'єр салону був розроблений таким чином, щоб з'єднати воєдино динаміку і елегантність, помітні у зовнішніх кузовних лініях, відобразити комфорт і просторові обсяги. Завдання, поставлені компанією Citroеn, при розробці кузова для нової моделі С5, були реалізовані у формі справжнього трьохоб'ємний седана і універсалу, в якому гармонійно поєднуються динаміка дизайну і великий об'єм багажного відділення.

Еталонна підвіска

Створена на базі інноваційних рішень, втілених у шасі моделі С6, підвіска нового С5 забезпечує комфорт і стійкість автомобіля на найвищому рівні. Ходові характеристики підвіски в будь-яких дорожніх умовах, включаючи розбиті і горбисті дороги, є еталонними. Високотехнологічна конструкція підвіски дозволяє поєднати чи навпаки, роз'єднувати два традиційно антагоністичних властивості: амортизацію і збереження прямолінійною стійкості, які поперемінно беруть участь у процесі гасіння коливання кузова та забезпечення його стійкого положення на дорозі.

На вибір клієнта пропонується підвіска Гідрактів III + або механічна підвіска, також з функцією адаптації до різних стилів водіння.

Завдяки новій технології, що дозволяє з'єднати воєдино амортизаційні якості та стійкість, стало можливим створення традиційної механічної підвіски, яка спростовує всі традиційні уявлення в даній області про компроміс між комфортом і стійкістю. Нова модель С5 відрізняється рідкісним рівнем комфорту підвіски, гідного великого дорожнього седана, і відмінною динамікою, легкістю в управлінні і прекрасною стійкістю. Ведучий міст, оснащений інноваційними в галузі управління і корекції траєкторії руху функціями, є додатковим елементом активної безпеки високого рівня.

Підвіска Гідрактів III + має два рівня жорсткості і амортизації, які дозволяють регулювати ступінь пружності підвіски в режимі реального часу, адаптуючи її до різних типів дорожнього покриття та стилю їзди водія. Функціональні датчики дозволяють в реальному часі змоделювати динаміку руху автомобіля і керувати процесом регулювання рівня жорсткості підвіски. Таким чином, у стані відносного спокою підвіска автомобіля, як правило, більш м'яка, але, як тільки на нього виявляється вплив з боку водія або дорожнього покриття, вона стає більш жорсткою. Управління рівнем жорсткості підвіски пов'язане з управлінням рівнем дорожнього просвіту в режимі реального часу, завдяки інформації, що надходить з датчиків навантаження на кожну вісь автомобіля.

Функція управління рівнем дорожнього просвіту має ряд незаперечних переваг. У першу чергу, вона дозволяє зберігати постійна кліренс автомобіля, незалежно від ступеня його завантаженості, зменшуючи рівень дорожнього просвіту і покращуючи аеродинаміку кузова на дорозі з поліпшеним покриттям. Також рівень кліренсу можна змінювати вручну, для подолання перешкод на невеликій швидкості. Нарешті, керований рівень дорожнього просвіту дозволяє підвищити твердість коліс на скручування в оптимальному режимі.

Сучасні і ефективні двигуни

На нову модель С5 встановлюється широка гама сучасних і зручних для водіння двигунів. Ці двигуни комплектуються різними типами коробок передач, механічними або автоматичними. Новий С5 поставляється в Україну з двома варіантами бензинових і дизельних двигунів трьома варіантами:

  • 2.0i 16V - двигун об'ємом 1997 см3 має 16 клапанів і розвиває потужність 143 к.с. DIN з максимальним обертовим моментом 200 Нм при 4 000 об / хв. Двигун оснащений газорозподільних механізмом із змінними фазами (VVT), що дозволяє оптимально наповнювати камери згоряння паливом, незалежно від оборотів двигуна. Цей двигун може комплектуватися п'ятиступінчастою механічною коробкою передач або автоматичною 4-ступінчастою коробкою передач.
  • 3.0i V6 - цей двигун створений на базі силового агрегату 3.0i V6, яким оснащувалася попередня модель C5, частково повторюючи його технологію, і в той же час відрізняючись від нього підвищеної на 2% потужністю (+ 3 кВт), крутний момент (+ 5 Нм), що дозволяє йому розвивати максимальну потужність 215 к.с. при 6 000 об / хв і крутний момент 290 Нм CEE при 3 750 об / хв. Його обсяг становить 2946 см3. Система вихлопних газів даного двигуна оснащена активним подвійним глушником. Дана система, направляючи відпрацьовані гази в систему випуску газів, залежно від режиму руху автомобіля, дозволяє поліпшити акустичний комфорт в умовах рівномірного переміщення і підвищити технічні характеристики двигуна при прискореннях. Даний двигун комплектується 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач.
  • HDi 138 FAP - двигун, оснащений фільтр сажі (FAP) розвиває мощность138 к.с. DIN при 4 000 об / хв. Двигун об'ємом 1997 см3 має максимальний крутний момент 320 Нм при 2 000 об / хв. Двигун НDi 138 FAP має систему вприскування палива другого покоління, а також функцію підвищення подачі палива за допомогою турбокомпресора із змінною геометрією. Цей двигун може комплектуватися механічною або автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач. У версії седан з механічною коробкою передач, яка оснащена двигуном типу Airdream, викид C02 становить 157 г / км.
  • HDi 173 FAP - цей двигун розвиває потужність 173 к.с. DIN і має максимальний крутний момент 370 Нм при 1 500 об / хв. Об'єм двигуна складає 2179 см3. Завдяки цілому комплексу технічних інновацій (подвійна турбіна паралельної конструкції з послідовним включенням, нові паливні системи і системи упорскування), цей двигун відрізняється потужністю, гарними тягові характеристики, особливо на низьких оборотах, і прекрасними екологічними показниками (Євро IV + фільтр сажі FAP), а також помірним витратою палива. Двигун оснащений камерою згоряння типу «ECCS» з оптимальним приготуванням робочої суміші повітря / пальне і системою впорскування "common rail» третього покоління. Тиск у даній системі доходить до 1 800 бар, що забезпечує краще розпилення палива. Ці інновації дозволяють значно знизити викиди в атмосферу забруднюючих речовин, зменшити витрату палива та підвищити технічні характеристики двигуна. Двигун комплектується механічною 6-ступінчастою коробкою передач.
  • V6 HDI 208 FAP - даний дизельний двигун V6 поєднує в собі потужність і поміркований витрата палива. Потужність двигуна складає 208 к.с. DIN при 4 000 об / хв, крутний момент 440 Нм CEE при 1 900 об / хв, при цьому він відрізняється гарною тягою, починаючи з самих малих оборотів. З усіх силових агрегатів цей двигун поєднує в собі найбільш просунуті технічні характеристики, плавність в роботі і хороші експлуатаційні якості. Двигун має об'єм 2 721 см3, оснащений газорозподільних механізмом з чотирма кулачковими валами і 24 клапанами. На ньому встановлена система багатокрапкового прямого упорскування типу Common Rail і два турбокомпресора із змінною геометрією. Блок циліндрів відлив з чавуну, фундаментна плита з опорами корінних підшипників - з алюмінію, кришка головки блоку - з композитних матеріалів, що робить двигун більш компактним, міцним і легким. Даний двигун комплектується автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач.

Безпека самого високого рівня

При розробці нової моделі С5 компанія Citroеn приділила пріоритетне значення питанням безпеки з метою зниження негативних наслідків під час можливих автомобільних аваріях. Новий С5 має добре захищену кузовні конструкцію, а також оснащений сучасним обладнанням для підвищення рівня безпеки, яким славиться марка. Систем безпеки не буває багато.

Підвіска нової моделі С5 була розроблена з метою знайти збалансоване рішення при виборі між стійкістю і амортизаційними якостями, а також між комфортом і безпекою пасажирів і водія. Знайдене рішення виражається в надійному поведінці автомобіля, заснованому на його адаптації до всіх змін дорожнього покриття. Особливу увагу було приділено жорсткості кузова нової моделі, що дало змогу оптимально використовувати ефективні якості підвіски і гарантувати відмінну стійкість при розподілі вертикальних сил, що діють на всі чотири колеса. В результаті автомобіль демонструє дуже надійне поведінку на дорозі. Таким чином, надточна настройка підвіски може зробити вагомий внесок у загальну збалансованість автомобіля, зробивши його більш стійким. Шини Michelin є запорукою передбачуваного поведінки автомобіля на дорозі, а завдяки датчику тиску водій своєчасно виявить прокол колеса.

Нова модель С5 має передні дискові вентильовані гальма з діаметром гальмівних дисків від 304 до 330 мм, а також дискові гальма з діаметром 290 мм, що забезпечують надійне гальмування автомобіля. Допоміжні системи моніторингу гальмівної системи (електронний розподільник гальмівних зусиль, допоміжна система при екстреному гальмуванні), та системи корекції траєкторії автомобіля (системи ABS і ESP) встановлюються серійно. Вони гарантують оптимальний рівень контролю поведінки автомобіля в найвідповідальніші моменти.

С5 отримав у спадок від С6 багато елементів активної безпеки. Випробування моделі по тестах EuroNCAP показали відмінні результати в плані захисту водія і пасажирів. Передня частина кузова нової С5 сконструйована таким чином, що енергія удару при зіткненні поглинається через її верхню та нижню порожнини, у той час як жорстка конструкція салону не зміщується і не піддається деформації.

Нова модель С5 оснащена сучасними трьохточковими ременями безпеки для водія і всіх пасажирів. Ремені безпеки на передніх сидіннях мають регулювання, а також оснащені піротехнічними преднатяжителями і системою обмеження зусиль. Всі п'ять місць обладнані системою перевірки пристебнутих ременів безпеки. Дана система попереджає водія про непристебнуті ремені візуально - символом на дисплеї центральній консолі, а також звуковим сигналом. Це дуже ефективний засіб попередження, зокрема, коли йдеться про ремені безпеки для дітей на задньому сидінні.

Для оптимальної системи пасивної безпеки на нову модель С5 серійно встановлюються сім подушок безпеки. У опційному варіанті модель може поставлятися з двома додатковими бічними подушками безпеки на задньому сидінні. Водій і пасажир на передньому сидінні захищені передніми і бічними подушками безпеки. Бічні подушки захищають грудної та тазостегновий відділи водія і пасажира. Подушка безпеки водія має оптимальну форму, завдяки розміщенню в нерухомій ступиці рульового колеса. Крім цього, додаткова подушка безпеки захищає гомілки і коліна водія, пом'якшуючи удару об кермо. Сама рульова колонка при ударі складається на глибину 65 мм. Дві бокові подушки-шторки безпеки забезпечують захист голів водія, переднього і задніх пасажирів. Залежно від рівня оснащення моделі, в салоні можуть встановлюватися додатково бокові подушки безпеки для захисту пасажирів на задніх сидіннях.

Для безпечного перевезення дітей в дитячих кріслах в салоні передбачено три типи кріплення Isofix. На місці переднього пасажира можна також встановити дитяче крісло з кріпленням, ще два кріплення серійно встановлюються на бічних місцях заднього сидіння. Всі чотири бокових скла в новому С5 серійно комплектуються системою захисту від защемлення пальців, системою блокування задніх дверей і стекол, а також функцією послідовного управління електросклопідйомниками.

Якість понад усе

Оскільки центром уваги для компанія Citroеn є Клієнт, при розробці і на стадії запуску у виробництво нової моделі С5 всі сили і кошти були спрямовані на досягнення однієї мети: зробити автомобіль найвищої якості.

Новий С5 повністю побудований на платформі С6, з використанням механічних вузлів і електронних схем, які застосовувалися на інших моделях. Більше 250 експериментальних автомобілів пройшли випробування на надійність у Франції та Німеччини, перш ніж надійшли у продаж. Автомобілі подолали величезні відстані, щоб конструктори змогли виявити та усунути недоліки, що залишилися. На цьому етапі були реалізовані численні дорожні тести і випробування на міцність на приватних автодромах, а також на різних висотах у вкрай важких умовах. В цілому автомобілі пройшли більше п'яти мільйонів кілометрів.

Модель С5, як і C6, збирається на заводі в м. Ренн, на якому виробляються автомобілі середнього і вищого класу концерну PSA Peugeot Citroеn. Завод має сертифікат ISO 9001 і відомий своїм багатим досвідом у сфері виробництва автомобілів вищого класу.