ГоловнаПідприємстваMaximus - автоцентрАвтомобіліCitroen ► Jumper VU
знайти
+ Додати оголошення

Citroen logo Citroen Jumper VU

citroen-jumper-vu-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Новий Jumper приречений на успіх

Новий Jumper приречений на успіх - його попередні версії 12 років користувалися величезним попитом на ринку. І ось тепер Citroеn представляє його оновленим!

Стиль нового Jumper сфокусований на користувачі - в ньому маса функціональних вигод. Планування водійського сидіння, його звукоізоляція і ергономіка дозволять задовольнити запити самого вимогливого водія. Поріг вантажного відсіку був знижений, щоб зробити вантажну площа більш зручною для завантаження. Jumper спроектований так, щоб запропонувати покупцям максимально можливу кількість комбінацій об'єму і навантаження вантажного відсіку.

Особливості автомобіля:

  • великий вибір варіантів кузова - в Jumper скомбіновані два варіанти довжини, два варіанти висоти і два варіанти колісної бази. Обсяг вантажу, що перевозиться може складати від 11,5 до 15 м3 (у попередній версії він був обмежений 14 м3);
  • максимально можливий загальна вага автомобіля - до 4 тонн, корисне навантаження - до 2 тонн. Новий Jumper один з небагатьох передньопривідних комерційних автомобілів, вага якого перевищує 3,5 т;
  • висота порога вантажного відсіку варіюється між 53 і 56 см в залежності від версії.

Новий Jumper пропонується в Україні з двома варіантами двигунів: 

  • 2.2 HDi 100 (74 kW/100 bhp DIN). Це економічний двигун для використання переважно в міських умовах, оснащується 5-ступінчастою механічною коробкою передач;
  • 2.2 HDi 120 (88 kW/120 bhp DIN) - підходить для середніх і великих навантажень, комбінує низьке споживання палива і хороші ходові характеристики. Оснащується 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Інноваційні технології, які використовуються при виробництві двигунів Jumper, дозволяють забезпечити автомобілю хорошу керованість, відмінні ходові характеристики і економічність.

У Jumper передбачено безліч дрібниць, які сприяють максимальному комфорту - зручні сітки для журналів, газет, документів, закріплені з правого боку від сидіння водія і під кріслами пасажирів; тоноване скло; крісла з регулюванням висоти і нахилу спинки; великі пластмасові "кишені" на дверях салону і місткий ящик для рукавичок з підставками для напоїв. Завантаження багажу полегшують троє дверей автомобіля - бічна (з правого боку) і два задні, які відчиняються на 270 градусів. Завдяки цьому дверцята приймає положення, паралельне корпусу автомобіля, не заважаючи тим самим руху на дорозі і не загороджуючи огляд сигнальних вогнів з заднього боку. За бажанням замовника на різні моделі Citroen Jumper може бути встановлена перегородка між кабіною водія і вантажним відсіком машини.

Як і всі автомобілі марки Citroen, новий Jumper надійно захищає водія від непередбачених ситуацій на дорозі. Цій меті підпорядковані подушка безпеки для водія і ремені безпеки для пасажирів, висота кріплення яких за бажанням може регулюватися для більшої зручності.