ГоловнаПідприємстваMaximus - автоцентрАвтомобіліCitroen ► Nemo VU
знайти
+ Додати оголошення

Citroen logo Citroen Nemo VU

citroen-nemo-vu-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Інтелектуальний комерційний автомобіль 

Nemo - свіже доповнення лінійки легких комерційних автомобілів Citroen. Рух у містах і навколо них збільшується з кожним роком, а кількість вільного простору продовжує зменшуватися, але незважаючи на це Nemo почуває себе в місті в своїй стихії. Це комерційний автомобіль, створений ніби спеціально для того, щоб легко рухатися по міських вулицях. Завдяки компактним розмірам, оптимальною плануванні інтер'єру, технологічного дизайну і економічним характеристикам ця приваблива модель повністю відповідає перевагам покупців компакт-венів.

Дизайн Nemo - це новий рівень у світі комерційних автомобілів. Сучасні риси його потужного дизайну акцентують увагу на великому внутрішньому обсязі і зручності використання. Його доброзичливий зовнішній вигляд позитивно впливає на водія і сприяє поліпшенню іміджу компанії, яку він представляє.

Довжина Nemo складає 3.86 м, ширина - 1.72 м, висота - 1.72 м (при встановлених поручнях на даху - 1.78 м). Такі розміри дозволяють йому легко переміщатися по дорогах навіть при дуже напруженому русі. До того ж радіус розвороту цього автомобіля складає всього лише 10,6 м.

Створений для руху по місту, Nemo відрізняється великим об'ємом салону. Довжина простору для вантажу становить 1,52 м, відстань між колісними арками одно 1,05 м, а висота максимальна досягає 1,18 м. Завдяки цьому обсяг вантажного відсіку Nemo становить 2,5 м3 (до спинок передніх сидінь). Вантажопідйомність всіх версій однакова - 610 кг. Для полегшення вантаження важких предметів висота порога вантажного відсіку складає всього лише 53 см від поверхні землі при незавантаженому автомобілі.

Захисна решітка між кабіною і відсіком для вантажу влаштована за модульним принципом і забезпечує захист кабіни по всій її ширині. Якщо в автомобілі довгомірні перевозяться вантажі, секція решітки, яка розташована позаду складеного пасажирського сидіння Extenso, повертається в бік водія для забезпечення максимального рівня захисту. Це дає подвійне перевагу. Для оптимізації довжини та об'єму вантажного відсіку немає необхідності що-небудь розбирати, а водій повністю захищена від контакту з вантажем, що перевозиться. Крім цього, Nemo може комплектуватися звичайної стінкою між вантажним відсіком і кабіною (з вікном або без), або нерухомої гратами.

Вени часто зупиняються для навантаження або розвантаження, тому потрібно легкий доступ у відсік для вантажу. Саме тому в стандартній комплектації Nemo обладнаний двостулковими асиметричною задніми дверима, права половина якої вже, ніж ліва. Це спрощує доступ в задню частину автомобіля в умовах обмеженого простору. Крім цього, двері можна легко відчинити на кут 180 °.

Для завантаження об'ємних предметів Nemo може комплектуватися однією або двома зсувними бічними дверима. Висота вантажного отвору становить 1041 мм, а ширина варіюється між 410 і 644 мм.

Комфорт у найширшому сенсі слова 

Професійна діяльність вимагає максимального комфорту під час використання автомобіля. Будучи справжнім партнером професіоналів, Nemo просто зобов'язаний забезпечити пасажирам високий рівень комфорту і безпеки. Безліч корисних опцій Nemo ставлять в один ряд з сучасними пасажирськими автомобілями. До цих опцій відносяться:

  • ергономічний дизайн з легкодоступними органами управління;
  • наявність великої кількості різних відсіків для речей, що дуже важливо для комерційного автомобіля. Всього в передній частині кабіни може бути розташовано до 12 таких відсіків, що дозволяє задовольнити найрізноманітніші професійні потреби.
  • наявність великої кількості регулювань водійського місця: водії будь-якої статури зможуть відрегулювати положення рульового колеса і водійського сидіння відповідно до своїх уподобань;

На вибір покупцям пропонуються два високоекономічних двигуна - бензиновий об'ємом 1,4 л потужністю 75 л.с. і дизельний HDi потужністю 70 л.с. Витрата палива в дизельному двигуні становить усього 4,5 л на 100 км у комбінованому циклі, а рівень викидів СО2 не перевищує 119 г / км, що є свого роду еталоном в цьому сегменті.

Рівень безпеки, розроблений спеціально для Nemo 

На додаток до стандартної водійських подушці безпеки в Nemo можуть бути встановлені пасажирська подушка безпеки та бокові подушки безпеки. Передбачена можливість відключення пасажирської подушки безпеки для перевезення маленьких дітей. Ремені безпеки з обмежувачем натягу та піротехнічними преднатяжителями спеціально розраховані на використання спільно з подушкою безпеки. Крім цього, є індикатор пристебнутого ременя безпеки водія.

Одна з проблем, що стоять перед власниками комерційних автомобілів - це збереження вантажів. Тому, як і в попередніх моделях компанії, передбачена можливість замикання вантажного відсіку незалежно від кабіни, використовуючи для цього дистанційне керування в квартирі або кнопку на панелі приладів. Крім цього, дверні замки автоматично блокуються після початку руху. На панелі приладів знаходиться спеціальний індикатор, який інформує водія про те, що двері відкриті.

Ходова частина спеціально спроектована таким чином, щоб забезпечити відмінну поведінку на дорозі при будь-якому навантаженні, зберігаючи водночас високий рівень комфорту в салоні. У автомобілі використовується передня підвіска типу McPherson, ззаду встановлений стабілізатор поперечної стійкості. Гальмівна система включає в стандартній комплектації систему ABS. Передні гальма - дискові вентильовані, задні - барабанні.

Покупці невеликих венів, особливо менеджери, приділяють велику увагу експлуатаційних витрат. Nemo пропонує щодо цього ряд переваг: 

  • більш низька ціна в порівнянні з аналогічними продуктами, представленими на ринку;
  • надійний дизайн, що забезпечує тривалі періоди між сервісним обслуговуванням;
  • зниження вартості ремонту завдяки використанню деталей підвищеної надійності, а також застосування витратних матеріалів, термін служби яких відповідає тривалості періодів між технічним обслуговуванням;
  • низкое потребление топлива, которое делает Nemo новым эталоном в своем классе.