ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліFiat ► Bravo
знайти
+ Додати оголошення

Fiat logo Fiat Bravo

fiat-bravo-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

Комплектації та ціни

Фотогалерея

Новий Bravo. Made in Fiat. Справжня краса.

Ідеальний баланс форми і змісту. Плавні лінії і елегантний інтер'єр в кращих традиціях італійського дизайну, в поєднанні з ексклюзивним обладнанням і вищим ступенем безпеки.

Новий Bravo виглядає переконливо і агресивно. Розроблений фірмовим Centro Stile, Fiat Bravo є черговим кроком вперед у формуванні нової корпоративної стилістики Fiat і має дійсно справжньою, щирою красою італійського автомобіля.

Це один з найбільших і містких автомобілів в своєму класі: його довжина дорівнює 4,34 м, ширина 1,79 м, висота 1,49 м. Довжина бази Fiat Bravo дорівнює 2,6 м, що не лише перевищує показник більшості автомобілів С -класу, а й дає привід для заздрості деяким автомобілям сегменту D. Крім того, багажник нового Bravo - найбільший в класі, його обсяг дорівнює 400 л.

В повній мірі розкрити вашу індивідуальність і підкреслити характер Bravo дозволяють додаткові аеродинамічні спорт-пакети, а також унікальний для нашого ринку широкий спектр забарвлення кузова, в який крім основних кольорів входять кольору екстрасерія, металік і перламутр.