ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліFiat ► Fiorino
знайти
+ Додати оголошення

Fiat logo Fiat Fiorino

fiat-fiorino-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

FIAT Fiorino вписується в будь-яке місце тісного міста і буде відмінно себе почувати в приміському елітному селищі в якості "автомобіля для справи". Для роботи йому необхідний всього-то 75-сильний дизель об'ємом 1,3 літра. Для зниження витрат палива і зручності водіння в умовах міської експлуатації на Qubo ставиться 6-ступінчастий робот Dual Logic.

FIAT Fiorino Qubo - це вже не стільки дуже маленький Кубообразний фургончик на колесах, дуже універсальний, просторий (для своїх скромних габаритів, звичайно) і вже досить комфортний сімейний автомобіль. Його важко назвати лише робітникам і з тієї причини, що в нього повноцінний інтер'єр нормального легкового автомобіля, який досить непогано оснащений. Тут є і система "вільні руки" для вас і, як наслідок, для вашого стільникового телефону, аудіосистема з управлінням на кермі, маршрутний комп'ютер і порт USB для підключення зовнішніх пристроїв. 

Універсальність Fiorino Qubo полягає насамперед у пристосованість кузова автомобіля під будь-який вид і форму вантажу - від важких пасажирів до велосипедів і сноубордів. Для першого в салоні стоять сидіння, а для вантажів всі сидіння, аж до переднього пасажирського, можуть бути вилучені, залишаючи в салоні місце для предметів довжиною до 2,5 метрів. Рекордний результат, який дивує, враховуючи, що сам Qubo зовсім не великий - 3959 мм. При цьому у автомобіля перед капотом висить бампер від вантажівки, яка займає мало не третину довжини автомобіля.

Автомобіль незамінний при маленькому сімейному бізнесі, коли важливість і якість штучного товару превалює над обсягами поставок.