ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліHonda ► Accord
знайти
+ Додати оголошення

Honda logo Honda Accord

honda-accord-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Нове покоління Honda Accord визнано найкращим седаном D-класу в Україні за результатами конкурсу "Автомобіль року 2009", і це підтверджують споживачі, що роблять вибір під час покупки на користь цього яскравого автомобіля.
Кидаючи виклик існуючим конкурентам в преміум-сегменті D-класу, Accord седан і Tourer відрізняються спортивним стилем, вдосконаленим устаткуванням і унікальним комплектом систем безпеки, а також відмінними динамічними характеристиками і відповідністю суворим екологічним нормам Євро-5.

Зовні Ассоrd дуже емоційний, має спортивний вигляд, нинішнє покоління значно ширше і трохи нижче попереднього. Яскравий дизайн з чітко окресленими деталями і вираженими колісними арками, що підкреслюють ширину автомобіля, надає Honda Accord характерну поставу, що натякає на неабиякі можливості автомобіля. Виражена передня частина і плавні аеродинамічні лінії надають автомобілю підтягнутий атлетичний вид.

Еволюція Accord ще більш помітна в Tourer, де традиційне прагнення до більшої місткості переходить у більш емоційний і динамічний вираз його передових технологій, при цьому автомобіль залишається універсальним і практичним.