ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліHonda ► Civic хетчбек
знайти
+ Додати оголошення

Honda logo Honda Civic хетчбек

honda-civic-хетчбек-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Цей автомобіль неможливо не помітити на дорозі. Яскравість і новизна дизайну, індивідуальність характеру відразу впадає в очі, де б Ви не зустріли цей хетчбек Honda. І це можуть підтвердити тисячі власників, чий вибір є кращим підтвердженням цих слів.

Рестайлінговий хетчбек Honda Civic кидає виклик усім автомобілів С-класу. Оновлений хетчбек став втіленням кращих традицій Honda, зберігши так полюбилися всім у попередньої моделі спортивний характер, яскравий і експресивний стиль, що підкреслює неординарну особистість власника. 

З Honda Civic не потрібно шукати компроміс між спортивним характером, стильним дизайном, комфортом пасажирів, практичністю, економічністю, надійністю і безпекою. Цей автомобіль увібрав в себе всі ці якості. Оновлений хетчбек Civic одержав поліпшений екстер'єр і комплектацію. Найбільш значимим удосконаленням моделі стала повністю нова гідротрансформаторна автоматична коробка передач, яка посилює динамічність руху і покращує плавність ходу автомобіля. Все це забезпечує найголовнішу характеристику хетчбека Civic - неповторне задоволення від водіння, про яке можна не говорити, оскільки Ви його відчуєте, як тільки сядете за кермо цього автомобіля.