ГоловнаПідприємства"Луцьк-Експо" АвтоцентрАвтомобіліHonda ► Jazz
знайти
+ Додати оголошення

Honda logo Honda Jazz

honda-jazz-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

НОВИЙ HONDA JAZZ - ВЖЕ В ПРОДАЖУ 

Починаючи з моменту виходу на японський ринок у 2001 році, попереднє покоління Jazz стало однією з найбільш успішних моделей компактних автомобілів, що випускаються компанією. Розумне компонування, відповідність заявленої ціни і безліч додаткових переваг стали складовою формулою успіху, що дозволяє рік за роком залучати все нових і нових клієнтів. Модель стала широко відомою на світовому ринку і продавалася в 115 країнах з щорічним рівнем продажу близько 400 тис. одиниць.

Нове покоління Honda Jazz розроблено з урахуванням ключової гідності свого попередника, що користується величезною популярністю. Нова модель відрізняється ще більшою просторістю салону, кращою функціональністю, більш потужними і в той же час економічними двигунами і володіє новим стильним і ультрасучасним дизайном.

На перший погляд, зовнішні зміни змушують замислитися швидше про еволюцію, ніж про революцію, але зовнішній дизайн - це тільки невелика частина того якою являється кількість змін, які виводять новий Jazz на передові рубежі. У новій моделі зберігається концепція, яка була закладена в попередньому поколінні - центральне розташування паливного бака і сидіння Magic Seats, що забезпечує неперевершену гнучкість компонування салону. Але, незважаючи на те що найкращі попередні моделі були збережені, включаючи розміри внутрішнього простору, яким цілком під силу конкурувати з автомобілями більш високого класу, в кожному аспекті нового Jazz відбулися зміни. Новий Jazz встановлює нові стандарти у своєму класі і обіцяє добитися не менш вражаючих обсягів продажу, ніж його попередник - більше 2 мільйонів автомобілів по всьому світу з моменту початку продажу в 2001 році.