ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліLada ► Калина седан
знайти
+ Додати оголошення

Lada logo Lada Калина седан

lada-калина-седан-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Автомобіль LADA 1118 "седан" - це автомобіль на кожен день: зручний, практичний та недорогий, ідеально підходить як чоловікам, так і жінкам і це далеко не всі позитивні характеристики автомобіля.

При управлінні автомобілем LADA 1118 "седан" Вас приємно здивують високі їздові характеристики автомобіля: хороша плавність ходу, енергоємність підвіски, інформативність зчеплення, динаміка двигуна з об'ємом 1,6 л.

В сучасному салоні автомобіля LADA 1118 "седан" відчуваєш себе надзвичайно затишно і комфортно. В комплектацію автомобіля входять нові крісла з широким діапазоном регулювань і зручною посадкою, кермо, яке регулюється по куту нахилу, ергономічна модульна панель приборів. Все наповнено практичним змістом та піклуванням про безпеку.

LADA 1117 - це п'ятидверний "універсал", модель нового сімейства автомобілів LADA 1117/1119. Витончені обводи кузова, оригінальна ефективна світлотехніка придають автомобілю сучасний елегантний зовнішній вигляд. В новому вигляді представлений також інтер'єр LADA 1117. Розвинутий внутрішній простір салону, його сучасний оригінальний дизайн, нові оздоблювальні матеріали створюють комфортні умови для розміщення водія та пасажирів.

LADA 1119 - це п'ятидверний ''хетчбек''. Конструкція кузова автомобіля відповідає всім сучасним вимогам безпеки. LADA 1119 "хетчбек" маючи дещо меншою довжиною у порівнянні з LADA 1118 ще більш маневрений та пристосований до умов руху в міському середовищі.

Традиційна міцність та невибагливість в експлуатації, без сумніву, будуть гідно оцінені власниками цього автомобіля.

При продажу наших автомобілів, ми переслідуємо перш за все цілі грамотного сполучення ціни, якості та комфорті. Автомобілі сімейства Kalina - компактні та просторі, проворні та легкі в управлінні, динамічні та економічні.

Двигун, який оснащено системою електронного управління упорскування палива та запалення, виконує найжорсткіші вимоги токсичності, зберігаючи високу динаміку автомобіля при низькій витраті пального.

В базову комплектацію автомобіля входить електропідсилювач керма, електростеклопідіймачі в передніх дверях, електроблокування замків всіх дверей. Власник автомобіля LADA 1117 "універсал" користується одним ключем: одночасно для замків дверей, багажника та запалювання з функцією дистанційного керування та сигналізацією. Все наповнено практичним змістом та піклуванням про безпеку.