ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліLada ► Калина хетчбек
знайти
+ Додати оголошення

Lada logo Lada Калина хетчбек

lada-калина-хетчбек-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

LADA 1119 - це п'ятидверний ''хетчбек''. Конструкція кузова автомобіля відповідає всім сучасним вимогам безпеки. LADA 1119 "хетчбек" маючи дещо меншою довжиною у порівнянні з LADA 1118 ще більш маневрений та пристосований до умов руху в міському середовищі.

Традиційна міцність та невибагливість в експлуатації, без сумніву, будуть гідно оцінені власниками цього автомобіля.

При продажу наших автомобілів, ми переслідуємо перш за все цілі грамотного сполучення ціни, якості та комфорті. Автомобілі сімейства Kalina - компактні та просторі, проворні та легкі в управлінні, динамічні та економічні.

Двигун, який оснащено системою електронного управління упорскування палива та запалення, виконує найжорсткіші вимоги токсичності, зберігаючи високу динаміку автомобіля при низькій витраті пального.

В базову комплектацію автомобіля входить електропідсилювач керма, електростеклопідіймачі в передніх дверях, електроблокування замків всіх дверей. Власник автомобіля LADA 1117 "універсал" користується одним ключем: одночасно для замків дверей, багажника та запалювання з функцією дистанційного керування та сигналізацією. Все наповнено практичним змістом та піклуванням про безпеку.