ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліLada ► 2170
знайти
+ Додати оголошення

Lada logo Lada 2170

lada-2170-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Сімейство автомобілів Lada 110 випускається з декількома типами кузова: седан 2110, універсал 2111 і хетчбек 2112. З моменту початку виробництва (1996 рік) випускалися модифікації з двигунами робочим обсягом 1,5 л с карбюратором і з двигуном з розподіленим упорскуванням палива: 8-клапанним і 16-клапанним. З 4 жовтня 2004 року автомобілі сімейства Lada 110 випускаються з новим силовим агрегатом (двигуни з робочим об'ємом 1,6 л – 8-ми і 16-ти клапанні варіанти).

Lada 110 (ВАЗ-2110) з кузовом седан – базова модель нового сімейства автомобілів марки «Лада». Загальна відмінна риса сімейства – застосування оцинкованого металу для деталей кузова, які найбільш піддаються корозії. Сучасний дизайн, місткий салон підкреслюють своєрідність цього автомобіля.

Двигуни з розподіленим упорскуванням, електронною системою запалювання і нейтралізацією відпрацьованих газів, відповідають жорстким нормам токсичності, зберігаючи при цьому високі показники потужності і низькі витрати палива при будь-яких режимах руху.

Зручності водія і пасажирів служить можливість безступінчастого регулювання кута нахилу передніх сидінь. Заднє сидіння має вбудований підлокітник. На всіх автомобілях встановлюється регульована за кутом нахилу рульова колонка.

Lada 111 (ВАЗ-2111) з кузовом універсал – це сімейний автомобіль для поїздок по місту, за місто і для подорожей. У салоні автомобіля вільно розміщаються 5 чоловік. Задні сидіння при необхідності складаються у відношенні 2:3 чи цілком, щоб отримати рівну горизонтальну підлогу. При цьому обсяг багажного відділення збільшується втричі. Додатковий вантаж (до 50 кг.) може бути розміщений на багажнику даху.

Надійний кузов витримує тривалу експлуатацію по будь-яких видах доріг – це підтверджено кількаразовими випробуваннями автомобіля у жорстких дорожніх умовах. Потужний нагрівач з автоматичним керуванням заданої температури в салоні забезпечує стабільно комфортний мікроклімат для водія і пасажирів у найлютіші морози.


Lada 112 (ВАЗ-2112) – п'ятидверний хетчбек; динамічний, комфортабельний автомобіль, який характеризується сучасним дизайном, покращеними ходовими якостями і більш високим рівнем комплектації.

Коротша, ніж у інших моделей сімейства, габаритна довжина дозволяє покращити характеристики рульового керування. Складене у співвідношенні 2:3 заднє сидіння зберігає зручність «універсалу» при перевезенні малогабаритних вантажів.

Навіть за умов високогір'я двигун зберігає високі показники, при цьому автомобіль здатен долати підйоми у 34%. Зчеплення збільшеної розмірності надійне в роботі і має високі показники довговічності. Бездоганні передня та задня підвіски у поєднанні з легким рейковим рульовим механізмом та передніми гальмами розмірності 14", що вентилюються, забезпечують приємне керування і точність виконання ваших команд.

На усіх автомобілях установлена рульова колонка, що регулюється за кутом нахилу, центральний замок, електросклопідйомники.

На даний момент в модельному ряді ВАТ «Полтава-Авто» представлено модифікації Lada 21101, Lada 21112, Lada 21121 (з 8-клапанним інжекторним двигуном об'ємом 1,6 л) та Lada 21104, Lada 21114, Lada 21124 (з 16-клапанним інжекторним двигуном об'ємом 1,6 л) виробництва ВАТ «ЛуАЗ».