ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліLada ► 4x4
знайти
+ Додати оголошення

Lada logo Lada 4x4

lada-4x4-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Lada 4x4 – cімейство автомобілів Волжського автомобільного завода, що об'єднали комфорт легкового автомобіля і переваги позашляховика. Підвищена прохідність і комфорт – ось відмінні риси машин даного сімейства.

Lada 2121 (ВАЗ-2121) – це найвдаліша конструкторська розробка АТ «АВТОВАЗ» та перша, що виконана цілком самостійно. Вона об'єднала комфорт легкового автомобіля і прохідність всюдиходу. Автомобіль, також відомий як «Нива», був представлений у квітні 1977 року та своєчасно заповнив порожню у той час нішу на ринку. За своїми ціновими характеристиками Lada 2121 позиціонується на внутрішньому ринку між задньопривідними і передньопривідними автомобілями, на зовнішньому – як найдорожча модель в модельному ряді автомобілів ВАЗ. На базі автомобіля Lada 2121 «Нива» створено безліч автомобілів різного призначення, що випускаються на підприємствах-партнерах.

Lada 2121 «Нива» – представник сімейства повнопривідний легковий автомобіль підвищеної прохідності Lada 4x4. Його технічні характеристики і конструктивні особливості (постійний привід на всі колеса, значний дорожній просвіт, малі звіси кузова) дозволяють експлуатувати автомобіль крім дорожньої мережі з твердим покриттям також в умовах бездоріжжя і на місцевості зі складним рельєфом поверхні. Це найбільш відповідний автомобіль для їзди бездоріжжям, подорожей у важкодоступні місця, поїздок на полювання, риболовлю. Неабиякі всюдихідні якості автомобіля неодноразово перевірені і підтверджені. В усіх екстремальних ситуаціях «Нива» поводиться передбачувано, впевнено і цілеспрямовано. Функціонально «Нива» цілком придатна для перевезення вантажів. При розкладеному задньому сидінні обсяг багажника істотно зростає. Роз'єм дверей багажника за рівнем підлоги забезпечують зручність навантаження і вантаження.

Модернізований інтер'єр враховує вимоги ергономіки сидінь водія та пасажирів. Задні сидіння мона скласти. В машині установили нову передню панель з «вісімковою» комбінацією приладів, кермо від «класики».

З моменту початку виробництва випускалася модифікація з карбюраторним двигуном робочим обсягом 1,6 л. (ВАЗ-21210). Після модернізації в 1993 році робочий обсяг двигуна був збільшений до 1,7 л. (ВАЗ-21213). Для зовнішнього ринку випускалася модифікація з центральним упорскуванням палива (ВАЗ-21214). Дрібними серіями випускалися автомобілі з дизельними двигунами Peugeot робочим обсягом 1,9 л. (ВАЗ-21215).

На даний момент у модельному ряді ВАТ «Полтава-Авто» представлена модифікація Lada 21214, виробництва ВАТ «ЛуАЗ», із інжекторним двигуном об'ємом 1,7 л.