ГоловнаПідприємстваАвтоальянс-ЗахідАвтомобіліLada ► Priora
знайти
+ Додати оголошення

Lada logo Lada Priora

lada-priora-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

LADA 2170 Priora
Елегантний, солідний і стрімкий. Він привертає до себе увагу і викликає відчуття непідробленого захоплення. Новий альянс стилю, технологій і комфорту.

Дизайн LADA 2170 відрізняється геометричною чіткістю ліній, що додають автомобілю враження легкості і стрімкості.

Електронна система управління нового покоління забезпечує не тільки виконання норм токсичності Євро 3 і Євро 4, але і надійний зимовий пуск двигуна.

Автомобіль з кузовом седан підкреслено солідний і представницький. 

LADA 2172 Priora
У стильного хетчбека домінують риси спортивності і напористості.

На дорозі LADA 2170 демонструє високі динамічні показники завдяки розташованому під її капотом новому шестнадцатіклапанному двигуну робочим об'ємом 1,6 літра. Застосування оригінального кривошипний-шатунового механізму з полегшеними поршнями дозволило істотно понизити механічні втрати і, тим самим, отримати помітне збільшення як максимальної потужності, так і моменту, що крутить. А електронна система управління нового покоління забезпечує не тільки виконання норм токсичності Євро 3 і Євро 4, але і надійний зимовий пуск двигуна.

LADA 2171 Priora
Зберігаючи яскраво виражену впізнанність приналежності до сімейства LADA 2171 з кузовом універсал практична, упевнено діловита і елегантна. 

Просторий і комфортабельний салон, хороший огляд, оригінальний дизайн інтер'єру із застосуванням сучасних обробних матеріалів, інформативність і легкість роботи органів управління LADA 2171 - ідеальний автомобіль для любителів подорожей і активного відпочинку.