ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліLada ► Samara
знайти
+ Додати оголошення

Lada logo Lada Samara

lada-samara-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Автомобілі LADA SAMARA другого покоління, перевірені часом та вітчизняними дорогами, успадкували все найкраще і, разом з тим, нові якості та характеристики, які значно підвищують споживчі властивості.

Елегантний зовнішній вигляд і комфортабельний інтер’єр, легкість у керуванні та динаміка, надійність – саме за ці якості цінують автомобілі цього сімейства.

З початку 2007 р. автомобілі LADA SAMARA другого покоління поставляються в Україну з новим двигуном об’ємом 1,6 літра, який відповідає вимогам стандарту Євро-2 і може виконувати екологічні вимоги стандарту Євро-3 і, в перспективі - Євро-4. В нових силових агрегатах реалізовано ряд конструктивних змін, які покращують основні технічні характеристики та підвищують стабільність роботи і надійність. У порівнянні з 1,5-літровими двигунами, збільшено крутний момент, покрашено еластичність двигуна.

Двигун підвищеної потужності та відмінна зборка LADA SAMARA підкреслюють індивідуальність автомобіля і того, хто ним керує.

Нова передня частина кузова і покращена світлотехніка, оригінальні бампери, окрашені в колір кузова, спойлер багажника з додатковим стоп-сигналом, пластмасові накладки дверей і обтічник порогів придають екстер’єру вишуканий та більш сучасний вигляд. Нова елегантна панель приборів має кнопкові перемикачі з підсвічуванням, а оновлений блок індикації несе інформацію про замкнення замків дверей, непристебнутих ременях безпеки, крайній знос тормозних колодок, залишений ключ запалення.

LADA SAMARA – найкращий вибір для практичних, і в той же час енергійних людей, які віддають перевагу випробуваній часом конструкції, але при цьому бажають виділитися із міського потоку за рахунок нових ходових якостей свого авто.