ГоловнаПідприємстваАвтоцентр ЗахідАвтомобіліMitsubishi ► Galant
знайти
+ Додати оголошення

Mitsubishi logo Mitsubishi Galant

mitsubishi-galant-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

Комплектації та ціни

Фотогалерея

Знову в Україні. Передові технології Mitsubishi в поєднанні з бездоганною якістю, комфортом і найвищим рівнем активної і пасивної безпеки ставлять Galant в ряд кращих представників седанов бізнес-класу. В порівнянні з попередником габаритна довжина збільшена на 235 мм, висота - на 70 мм, а колісна база - на 115 мм. Ширина автомобіля також виросла на 10 мм. Салон нового Galant пропонує більше простору для ніг пасажирів і над головою. Ставши крупнішим і соліднішім, але не втративши елегантність і бездоганне відчуття стилю, Galant дарує відчуття простору і свободи.

Дизайн

При розробці Mitsubishi Galant особливе значення надавалося тому, щоб дотримати бездоганний стиль і додати автомобілю прекрасні аеродинамічні характеристики. Підкреслено різкі лінії передньої частини Mitsubishi Galant говорять про потужність і динамічність автомобіля. Рельєфні бічні лінії і обводи, клиновидний силует кузова додають автомобілю красу ставного спортсмена. Виразний дизайн задньої частини кузова привносить цілісність новому вигляду Mitsubishi Galant. Найбільш ефективно виконують свою задачу ті прилади, які зручно лягають в руку і радують око. Але дизайнери Mitsubishi пішли далі: Просторий салон нового Mitsubishi Galant відрізняє високу якість виконання і відмінне оснащення з елементами розкоші: клімат-контроль, аудіосистема класу "премиум Rockford Acoustic" з 6-дисковим СD-чейнджером (варіант Instyle) і електронним підсилювачем 650 Вт і 8 динаміками або CD-ресівер Mitsubishi, оббивка сидінь чорною шкірою (варіант Instyle), сидіння водія з електрорегулюваннями в 8 напрямах, люк з електроприводом (варіант Instyle), щиток приладів із стильним підсвічуванням "Blue Ice" ("голубий лід"), круїз-контроль, електропідігрів передніх сидінь і бічних дзеркал.

Безпека

Новий Галант володіє найвищим рівнем пасивної і активної безпеки. Ще ніде ви не відчували себе більш захищеним, ніж в салоні нового Галант. Відмінна пасивна безпека нового Галант забезпечує фірмова технологія безпечного кузову RISE (Realised Impact Safety Evolution). Ця технологія розрахована на суперкомп'ютері і відпрацьована в ході численних краш-тестів. Вона включає дуже міцний і жорсткий каркас безпеки навкруги салону і спеціально запрограмовані зони деформації, що розсіюють енергію удару. Для додаткового захисту водія і пасажирів Галант застосовується система SRS, що включає фронтальні надувні подушки безпеки для водія і переднього пасажира, бічні подушки безпеки і шторки безпеки на вікнах. Все це дозволило Галант отримати 5 зірок (найвищий рейтинг) по пасивній безпеці NHTSA в США. Комплекс заходів активної безпеки Галант включає антиблокувальну систему з інтегрованою електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD), що забезпечують курсову стійкість і безпеку при гальмуванні на слизьких дорогах. Травмобезпечні електросклопідіймачі і електропривод люку даху завдяки системі автоблокування запобігають затискання пальців рук при необережному використовуванні. Це особливо актуально, якщо у вашій сім'ї є маленькі діти.

Техніка

Двигун 2.4 MIVEC Новий Галант з ультрасучасним, могутнім 2,4-літровим мотором Mitsubishi 4G69 MIVEC і збільшеною динамікою приносить задоволення від водіння. Мотор створювався на основі технологій Mitsubishi Motors, що добре зарекомендували себе з урахуванням останніх досягнень науки і техніки з метою підвищення їх характеристик. Фірмова технологія MIVEC (Mitsubishi Innovative Valve timing & lift Electronic Control, система електронного управління фазами газорозподілу і висотою підйому клапанів), що має ралійні корені, забезпечує високу потужність і крутячий момент, на "низах і верхах", відмінну приємістість і еластичність, що дуже зручно при повсякденній їзді в місті і на трасі. Цей сучасний 16-клапанний мотор в той же час зарекомендував себе дуже надійними, плавними і малошумними властивостями. Це досягається завдяки іншій також відмінно зарекомендувавшій себе фірмовій технології Silent Shaft (Тихий вал): в двигуні крім традиційного колінчастого валу застосовуються додатково два балансирних (безшумних) вали, що обертаються в протилежному напрямі, завдяки чому 4-циліндровий мотор працює так само ідеально плавно і тихо як і 6-ти циліндрові рядні мотори.

Адаптивна автоматична коробка передач INVECS-II Sports Mode

Щоб реалізувати високу потужність і крутячий момент нашого двигуна 2.4 S4 MIVEC ми застосовуємо унікальну секвентальну автоматичну трансмісію Mitsubishi INVECS-II Sports Mode, що володіє досконалою адаптивною електронною системою управління Adaptive Shift Control з елементами штучного інтелекту, яка спрощує водіння автомобіля. Електронний блок INVECS-II оснащений двома алгоритмами управління. Алгоритм Optimum Shift Control "Оптимальний вибір передач" завжди вибирає ідеальну передачу і момент її включення на всіх режимах руху і для всіх дорожніх умов. "Адаптивний алгоритм вибору" враховує індивідуальний стиль і манери водіння кожного водія і коректує у відповідність з ними моменти перемикання передач. Використовуючи Adaptive Shift Control (Адаптивний алгоритм вибору передач) електронний блок управління, аналізує звички і переваги водія і адаптує момент перемикання "передач" до індивідуального стилю водіння. Таким чином автоматична трансмісія INVECS-II може адаптуватися до індивідуальних стилів водіння різних людей, забезпечуючи плавну їзду і максимальну відповідність їх характеру і настрою

Незалежні підвіски всіх коліс

Незалежні підвіски всіх коліс автомобіля Mitsubishi Galant добре поєднують в собі такі важливі характеристики, як високий комфорт і відмінна курсова стійкість. Для неї характерне відмінне демпфування нерівностей і плавна їзда при збереженні повного контролю над автомобілем. Для Mitsubishi Galant для України застосовується підвіска із збільшеним до 165 мм клиренсом (дорожній просвіт). Характеристики підвіски були також адаптовані під українські дороги з метою поліпшення їздових характеристик і зниження внутрішнього шуму і вібрацій. Для зменшення тертя на ділянці контакту переднього стабілізатора поперечної стійкості нанесено покриття TeflonT. Завдяки цьому стабілізатор більш швидко і плавно реагує на зміни в геометрії підвіски, покращуючи стійкість при проходженні поворотів.

Детальнішу інформацію про авто ви можете дізнатися в офіційного дилера Mitsubishi у місті Луцьку, ТзОВ "Автоцентр Захід" за телефонами 8 (0332) 77-33-08, 77-33-05.