ГоловнаПідприємстваАвтоцентр ЗахідАвтомобіліMitsubishi ► Lancer
знайти
+ Додати оголошення

Mitsubishi logo Mitsubishi Lancer

mitsubishi-lancer-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

Комплектації та ціни

Фотогалерея

Автомобіль, в основі концепції якого лежать передові технології і багата інженерна спадщина Mitsubishi Motors, виробника легендарних машин. Lancer - це виключно надійний, просторий автомобіль з індивідуальним стилем і відмінними їздовими характеристиками. Він створює відчуття упевненості і приносить задоволення від водіння.

Оазис спокою

Простір - це розкіш. Інженери Mitsubishi, створюючи Lancer, тримали цю ідею в думці, тому вони подовжили колісну базу автомобіля, щоб збільшити простір для ніг передніх і задніх пасажирів. Інтер'єр нового Lancer забезпечує поєднання зручності і комфорту. Габаритна висота нового Lancer трохи вище, ніж у попередника, тому простір над головою водія і пасажира також збільшений. Але розкіш немислима без тиші і комфорту. Тому в новому Lancer встановлені незалежні підвіски всіх коліс, демпфуючі вібрації і поштовхи від коліс, і широко застосовуються вібро- та шумоізоляційні матеріали. Все зроблено для отримання комфорту і задоволення від їзди, які непомітно стануть частиною Вашого життя. Заспокійливо знайомий інтер'єр Lancer дуже функціональний і ергономічний, все знаходиться "під рукою". Салон автомобіля поєднує комфорт і зручність, ретельно продумана і розрахована кожна деталь, наприклад, регульоване по висоті сидіння водія і регульоване по нахилу рульове колесо. Передня панель Lancer поєднує сучасний стиль і чудову ергономіку. Прості ручки, що обертаються, забезпечують зручне, інтуїтивне управління: один раз скориставшися ними, Ви ніколи не забудете алгоритм їх дії. Практичний інтер'єр може бути також стильним: високоякісні матеріали обробки створюють особливе відчуття теплоти в салоні Lancer. Привабливий щиток приладів з ясними, чіткими шкалами відмінно читається.

Детальнішу інформацію про авто ви можете дізнатися в офіційного дилера Mitsubishi у місті Луцьку, ТзОВ "Автоцентр Захід" за телефонами 8 (0332) 77-33-08, 77-33-05.