ГоловнаПідприємстваАвтоцентр ЗахідАвтомобіліMitsubishi ► Lancer X Evo
знайти
+ Додати оголошення

Mitsubishi logo Mitsubishi Lancer X Evo

mitsubishi-lancer-evo-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

Комплектації та ціни

Фотогалерея

Новий Lancer Evolution - автомобіль, який продовжує славні традиції спортивних автомобілів Mitsubishi, будучи при цьому Революцією (R)Evolution від Mitsubishi Motors.серйозні зміни торкнулись як дизайну, так і технічної частини, що дозволяє стверджувати – цей автомобіль руйнує стереотипи.

Технології

Час і розвиток технологій ще більше збільшили потенціал автомобіля: вперше в його історії він доступний з роботизованою механікою Twin Clutch SST з двома щепленнями. Також буде доступна класична 5-ступінчата механічна КПП. Завдяки інтелекту системи контролю повного приводу Super All Wheel Control (S-AWC) і спортивної трансміссії (Twin Clutch SST) високотехнологічний Lancer Evolution чудово почуває себе на будь-якому дорожному покритті. Від нуля до 100 км/год авто розганяється за 6,3 сек. (5,4 с. - з механічною коробкою передач), а з 60 до 100 км/год - всього за 3,4 сек (5,1 с. – з механічною коробкою передач).

Підвіска Lancer Evolution залишилась такою ж самою - McPherson спереду, ззаду багатоважільна конструкція, але більш жорстка, в порівнянні з минулим поколінням. Передні і задні вентилювані дискові гальма (передні - Brembo 350 мм, задні - 330 мм), збільшені в діаметрі гальмівні диски, підвищена жорсткість кузова – відмінні риси нового Lancer Evolution. Для зниження центру тяжіння з алюмінія виконаний не лише дах і капот, але і передні крила і каркас антикрила спорткару.

Новий 2-х літровий двигун 4B11 з алюмінієвим блоком циліндрів і турбонаддувом – яскравий представник верхнього ешелону лінійки двигуна сімейства Lancer, найбільш потужне втілення розробок ММС серед сімейства моторів "World Engine".

Електронна "начинка" автомобіля дозволяє представляти клієнту такий високотехнологічний функціонал як "Система повного контролю автомобіля" (ETACS - Electronic Total Automobile Control System), аудіосистема преміум-класу Rockford Fosgate потужністю 650Вт, технологія Bluetooth з розпізнаванням голосових команд, безключова система управління автомобілем. Все це робить Lancer Evolution більш універсальним і комфортним.

Дизайн

Дизайнерське виконання авто з самого початку було задумано як повністю інтегроване рішення, яке в тісній співпраці дизайнерів, інженерів і потенційних споживачів. Саме завдяки цьому вдалося перейти на якісно інший рівень. Наприклад, авто стало переможцем в престижному японському конкурсі-рейтингу Good Design Award в номінації "Кращий дизайн". В моделі збережені кращі доробки дизайну попередників - вже одним своїм спортивним виглядом авто притягує увагу, а характерні елементи не дозволяють сплутати йогго ні з одним іншим. Автомобіль вперше в сімействі Lancer отримав повну решітку радіатора "Jet Fighter" з негативним нахилом. Крім того, змінилась форма повітрязабірника в нижній частині бампера, протитуманних фар, передньої і задньої оптики, дзеркал.

Детальнішу інформацію про авто ви можете дізнатися в офіційного дилера Mitsubishi у місті Луцьку, ТзОВ "Автоцентр Захід" за телефонами 8 (0332) 77-33-08, 77-33-05.