ГоловнаПідприємства"Луцьк-Експо" АвтоцентрАвтомобіліRenault ► Duster
знайти
+ Додати оголошення

Renault logo Renault Duster

renault-duster-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Широкі колісні арки й високий кузов визначають його зовнішній вигляд: Duster – справжній позашляховик! У його обрисах відчувається прагнення до заміських пригод, і при цьому, завдяки елегантним лініям, хромованій решітці радіатора й фарам з подвійною оптикою, він прекрасно вписується в міський пейзаж.

Солідна зовнішність поєднується з високим рівнем безпеки, посиленим системою АВS, системою допомоги при екстреному гальмуванні, фронтальними подушками безпеки водія й пасажира, а також боковими подушками для захисту тіла й голови.

Помірні експлуатаційні витрати, що забезпечуються економічними й надійними двигунами, поряд з видатними повноприводними якостями та винятковим комфортом перетворюють Duster на один із найпривабливіших автомобілів у своєму класі.

Салон Duster просторий і зручний. П’ятеро осіб можуть не просто самі легко розміститися в салоні, але й розмістити весь необхідний для далекої подорожі або активного відпочинку багаж у відділенні об’ємом до 475 літрів. При складеному задньому сидінні корисний об’єм зростає до 1 636 літрів. При складанні спинки сидіння переднього пасажира утворюється простір для перевезення предметів довжиною до 2,65 м.

Для задоволення індивідуальних вподобань існують різні комплектації, пакети та опції: кондиціонер, CD-програвач із радіо й функцією МР3, модифікації складання спинки заднього сидіння 1/3-2/3, задні електросклопідіймачі, тканинна або шкіряна оббивка салону... Все просто: Duster має рішення будь-якої поставленої задачі.