ГоловнаПідприємства"Луцьк-Експо" АвтоцентрАвтомобіліRenault ► Kangoo Express
знайти
+ Додати оголошення

Renault logo Renault Kangoo Express

renault-kangoo-express-луцькОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Новаторство. Прагнення до нього - основа нашого успіху. Йому ми зобов'язані тим, що сьогодні займаємо перше місце на європейському ринку комерційних автомобілів, що досягаємо досконалості і кращих показників як відносно надійності, довговічності і експлуатаційних витрат, так і з погляду безпеки і захисту навколишнього середовища.

З появою Kangoo Express комерційний автомобіль придбав нову зовнішність. Розташовані високо на крилах фари еліптичної форми, сильно скошений вперед капот, елегантні лінії кузова додають йому експресивність, виділяючи в загальному потоці інших автомобілів.

Вишуканий дизайн. Кожна деталь продумана з погляду зручності і зовнішнього вигляду. Такий підхід, що об'єднує естетику і функціональність, наділяє робочий інструмент Рено Кангу Експрес неоцінимою якістю: простотою експлуатації. Відтепер оптимальне використання всього внутрішнього об'єму стало природним. Але краще - ще попереду. Сівши в автомобіль, Ви опинитеся в обстановці комфорту, властивого сучасним легковим моделям.