ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліSkoda ► Octavia A5 New
знайти
+ Додати оголошення

Skoda logo Skoda Octavia A5 New

skoda-octavia-a5-new-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Ще більше упевненості в собі

Завжди актуальний дизайн, передові технології, просторий салон і містке багажне відділення, чудові характеристики керованості і відмінне співвідношення ціна/якість. Переваги, що привертають більше двох мільйонів клієнтів у всьому світі, роблять Octavia A5 однією з найуспішніших моделей в лінійці Skoda.

Елегантний дизайн нового автомобіля продовжує традиції автомобілів Skoda серії Octavia, ставши при цьому динамічнішим і привабливішим. Після оновлення передньої і задньої частин модель стала виглядати ще витонченіше.

Оптимальне поєднання технології і дизайну.

Нові рішення і дизайн салону підсилюють відчуття комфорту і безпеки. Skoda Octavia А5 пропонує абсолютно нове покоління рульових коліс з 3 і 4 спицями і аудіо і навігаційних систем.

Приладова панель являє собою чудовий приклад прогресивного, елегантного дизайну з м'якою і приємною на дотик поверхнею. Біле світодіодне підсвічування приладів на чорній приладовій панелі забезпечує вишуканий контраст, а традиційне зелене підсвічування решти електронних компонентів аудіосистеми пропонує бездоганне поєднання, яке не заважає водінню.

Нові матеріали, а також кольори сидінь і обшивки дверних панелей відповідають найсучаснішим тенденціям. Новий вигляд придбала і приладова панель.

Передові технології.

У новій Skoda Octavia A5 використовуються самі передові на сьогоднішній день автомобільні технології.
Революційна система семиступінчастої автоматичної коробки передач DSG була спеціально розроблена для двигунів класу 1.4 TSI/90 kW (122 л.с.) і 1.8 TSI/118 kW (160 л.с.).

Нова Octavia пропонує різні специфікації робочого об'єму і потужності двигунів, тим самим задовольняючи запити кожного клієнта.