ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліSkoda ► Superb New
знайти
+ Додати оголошення

Skoda logo Skoda Superb New

skoda-superb-new-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Існують місця, де зустрічаються світло й тінь, височінь та глибина, простір і час. Роздоріжжя наших снів. Десь там наші мрії збігаються з реальністю. Це цілком новий вимір, де перетинаються шляхи пошуку та порозуміння, розлук та зустрічей, шляхи раціонального мислення та емоцій. Ці перехрестя навколо нас. Навіть всередині нас. На них чимало сподівань та несподіванок. Вони багато можуть розповісти. Просто пригальмуйте і придивіться...

Представляємо Вам новий Skoda Superb. Цей чудовий автомобіль став результатом інноваційних ідей, поєднаних з традиціями Skoda. Надійний, респектабельний і елегантний новий Skoda Superb для незалежних людей, які цінують високу якість і комфорт та обирають нестандартні рішення.

Skoda Superb гідно несе свою назву. Солідний, респектабельний, імпозантний, просторий і розкішний салон повністю відповідає рівню салонів представницьких лімузинів. Інноваційність підходів до створення моделі, повна свобода ідей, втілена у засобах забезпечення комфорту – це все чудовий автомобіль представницького класу Skoda Superb.