ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліVolkswagen ► Caddy Kombi
знайти
+ Додати оголошення

Volkswagen logo Volkswagen Caddy Kombi

volkswagen-caddy-kombi-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Caddy. Через будь-які перешкоди.

Крізь вузькі вулиці, через щільний потік транспорту і труднощі непростого робочого дня.

Це маля жваве, як легковичок, містке як справжня вантажівка. Caddy максимально пристосований для непростих умов наших сучасних міст, при цьому він справжній Volkswagen – ефективний, довговічний і надійний, оправдовуючи чекання свого власника.

На якому б варіанті Caddy Ви не зупинили свій вибір, будь то вантажний фургон Kasten або вантажопасажирський універсал Kombi, Ви отримаєте автомобіль, професійно пристосований для вирішення Ваших завдань, а саме: розвізний фургон, автомобіль для кур'єрської служби доставки, пересувна майстерня або таксі. Прекрасна ергономіка кабіни і просторе вантажопасажирське відділення – ці найважливіші риси Caddy необхідні для ефективної роботи, а завдяки потужним і одночасно економічним двигунам, чудовій підвісці і сучасному комплексу безпеки обов'язково здолаєте всі труднощі і виявитеся попереду конкурентів.

Caddy Holiday, на базі Caddy Kombi – це найнеобхідніше для самої універсальної машини, все, що потрібне для безпечного і комфортного переміщення Вас і Вашої сім'ї, а вдень – для Вашої роботи.

Volkswagen Caddy другий рік поспіль стає автомобілем року в номінації «Малі комерційні автомобілі». Надійність, економічність і функціональність принесли йому заслужену винагороду.