ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліVolkswagen ► Crafter
знайти
+ Додати оголошення

Volkswagen logo Volkswagen Crafter

volkswagen-crafter-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Імідж Crafter

Ось вже більше 50 років комерційні автомобілі Volkswagen є наочним прикладом німецької інженерної думки. Висока якість і особлива увага навіть найдрібнішим деталям, зразкова надійність і низькі експлуатаційні витрати – ось три кити, на яких стоїть новий VW Crafter.

VW Crafter – висококласний комерційний автомобіль, в якому гармонійно поєднуються всі кращі якості справжнього вантажного автомобіля (могутні двигуни, великий об'єм вантажного відсіку, широкий вибір кузовних модифікацій) з сучасним дизайном і інноваційними технологіями, що дозволяє отримати максимальну віддачу від використання автомобіля в будь-якій сфері діяльності.

Конструктори комерційного відділення Volkswagen зробили все можливе, щоб Crafter став надійним помічником і вигідним капіталовкладенням для свого власника. Виконання, динамізму, економічності і дружності по відношенню до водія утворюють ідеальне поєднання переваг Crafter.

З новим ім'ям починається і нова епоха: через 31 рік після появи першого покоління легендарного VW LT, прийшов час відкрити нову сторінку в історії комерційних автомобілів Volkswagen. Десятиліття тестування і досвід, накопичений у сфері розробки комерційних автомобілів і інноваційних технологій, втілилися в яскравому автомобілі, що відповідає найвишуканішим запитам завтрашнього дня.

Добре впізнаваний стиль, яскравий дизайн і нове ім'я – відкриває нову епоху перевізників, будучи спадкоємцем популярного і перевіреного часом LT. Crafter – новий гігант відділення комерційних автомобілів Volkswagen.
Девіз Crafter – «Робота буде виконана» - добре читається в його мужній зовнішності. Назва і дизайн нової моделі підкреслюють, що це справжнісінький важкоатлет серед комерційних автомобілів.

Назва нової моделі добре запам'ятовується і гармонує з її яскравою зовнішністю. Його ім'я говорить само за себе – «Crafter» походить від англійського слова «craft», тобто «ремесло». Crafter виражає потужність і силу, стабільність, надійність, довговічність і витривалість, тобто всі ті якості, без яких не може обійтися автомобіль цього класу.

Зручність і комфорт легкового автомобіля, багата базова комплектація, найширший вибір кузовних модифікацій і додаткового устаткування - все це і багато чого іншого дозволяє для кожного клієнта підібрати оптимальний за ціною і оснащенням автомобіль, який зможе найповніше задовольнити всі його потреби.