ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліVolkswagen ► Passat
знайти
+ Додати оголошення

Volkswagen logo Volkswagen Passat

volkswagen-passat-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Новий Passat

Ступінь досконалості предмету визначається нашими бажаннями, які знайшли в ньому втілення. Як зробити життя ще приємніше? Придбати автомобіль, який встановлює нові стандарти у своєму класі. З унікальними інноваціями, можливості яких починаються там, де закінчуються можливості інших автомобілів: від автоматичної системи підтримки дистанції до кліматичної установки Climatronic, що виключає появу протягів. Або, якщо сказати про цей автомобіль коротко: самий комфортабельний Passat усіх часів.

Бізнес-пакет, що включає в себе високоякісні елементи обладнання, в нагоді не тільки бізнесменам, які проводять багато часу в дорозі. Він підійме престиж Вашого Passat і зробить поїздку ще комфортнішою. Про це подбають: комплект для встановлення мобільного телефону з пристроєм голосного зв'язку, протиугінна сигналізація з іммобілайзером, магнітола RCD 300, круїз-контроль, передні сидіння з підігрівом і багатофункціональний екран "Plus".

Найпопулярніший службовий автомобіль в Німеччині.
Цікаві результати досліджень, отримані інститутом маркетингових досліджень "Dataforce": найпоширеніший автомобіль в автопарках підприємств Німеччини - Volkswagen Passat, причому майже на 80% - з економічними і потужними дизельними двигунами TDI. Замовляючи спеціальні пакети обладнання, Ви отримуєте комплектацію, що відповідає будь-яким професійним вимогам.