ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліVolkswagen ► Polo
знайти
+ Додати оголошення

Volkswagen logo Volkswagen Polo

volkswagen-polo-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Polo відкриває новий клас, захоплюючи своїм новітнім дизайном, почуттям простору та високими стандартами якості. Увага до деталей та переслідування досконалості робить Polo ідеальним вибором для любителів всього кращого у житті. Почніть створювати свій Polo вже зараз та відкрийте новий клас. З новим Polo.

Дійсно вражаючий.

Досить одного погляду, щоб зрозуміти - на новий Polo хочеться дивитись ще й ще. У ньому знов і знов відкриваєш щось нове, притаманне тільки йому, захоплююче. Потужний кузов, скошені фари, з'єднані чорними пластинами радіаторної решітки, вбудовані в зовнішні дзеркала покажчики повороту, виразні лінії, фари незвичайної форми. Так, новий Polo доводить - справжні моделі небагатослівні, вистачить одного погляду і все стає зрозуміло.

Стильний та якісний одночасно.

Не завжди усередині ми знаходимо те, що обіцяє упаковка. Новий Polo Вас не розчарує. Він перевершіть Ваші сподівання. Найсучасніші матеріали. Те, що створює атмосферу затишку дуже індивідуально. Тому у новому Polo Ви знайдете на погляд та на дотик високоякісні поверхні, з високим рівнем привабливості. Та насолодитесь незвичайно високим комфортом сидінь у салоні.

Міцний характер.

Слово характер часто вживається як синонім напористості, довіри та впевненості - доволі відповідні терміни, щоб описати новий Polo. Бажаєте доказів? Мабуть буде достатньо бензинових та дизельних* двигунів, які мають мінімальний вжиток пального, знижений рівень викидів та дійсно по справжньому доставляють задоволення - це сучасні двигуни від Volkswagen.