ГоловнаПідприємства"Автоград" автоцентрАвтомобіліVolkswagen ► Touran
знайти
+ Додати оголошення

Volkswagen logo Volkswagen Touran

volkswagen-touran-рівнеОпис моделі

Технічні характеристики

download  Комплектації та ціни

Фотогалерея

Яскравий характер.

Touran легко впізнають завдяки щитоподібним хромованим радіаторним гратам, новому бамперу і чітко окресленим фарам. Можливий опціональний варіант біксенонових фар з системою додаткового освітлення поворотів. Дизайн блоків задніх ліхтарів і бампера, змінений відповідно до стилю передньої частини автомобіля, вказує на появу другого покоління Touran. Здійсніть тест-драйв на новому Touran вже сьогодні!

Безліч сюрпризів.

Незвичайне відчуття викликає салон, що оформлений з використанням сучасних матеріалів і має в своїй обробці алюмінієві вставки. Базова комплектація Touran Conceptline отримала новий варіант обробки салону Media. Аудіосистема RCD 300 з радіоприймачем і CD-програвачем з функцією відтворення музичних файлів у форматі Mp3 входить в стандартне оснащення.

Витончена зовнішність і вражаюча потужність.

Для Touran пропонується широка лінійка бензинових і дизельних двигунів. Потужність бензинових силових агрегатів варіюється від 75 до 125 кВт, дизельних - від 77 до 103 кВт.

Значний простір.

У багажному відсіку об'ємом до 1989л без проблем можна розмістити все необхідне. Інноваційна система роздільних сидінь нового Touran демонструє новий спосіб зробити автомобіль воістину універсальним. Три суміжні сидіння другого ряду легко пересуваються в подовжньому і поперечному напрямах, складаються або повністю знімаються. Опційно Touran може бути обладнаний третім рядом.