ГоловнаПідприємства ► Street food - торгові причепи
знайти
+ Додати підприємство  

TзОВ "Антарес-СВ" ТМ Street food

«Стріт Фуд» - торгова марка, що входить до промислової групи ТОВ «Антарес СВ». Роки роботи на ринку оснащення закладів громадського харування, а саме кафе, барів та ресторанів, щорічні участі у міжнародних виставках обладнання для КаБаРе та фаст-фуду, співробітництво із італійськими, голландськими, німецькими, французькими компаніями-виробниками професійного технологічного обладнання дозволили «Антарес СВ» отримати статус компанії-фахівця у вищеназваній галузі.

Вивчивши досвід функціонування закладів фаст-фуду не лише в Україні, а й закордоном, зокрема,у Європі, ми створили торгову марку «Стріт Фуд», під якою виробляємо високоякісні причепи та обладнання для вуличної торгівлі.

торгові причепи

Торгові причепи – прекрасний варіант для старту Вашого бізнесу. Широкий вибір концепцій роботи причепу дозволить підібрати той варіант, який підійде саме Вам – вулична торгівля (продукти харчування, напої, квіти, медикаменти, запчастини і т.д.), мобільне кафе (європейська, східна кухня, фаст-фуд). Проте зазвичай через певний час експлуатації клієнт має справу із проблемами, зумовленими неякісним виробництвом причепу - корозія металу, низька якість матеріалів та комплектуючих, проблеми з електропостачанням та ін. Вивчивши основні недоліки сучасних причепів, ми змогли налагодити виробництво високоякісних причепів за європейськими технологіями, здійснивши цим прорив на українському ринку.

Основними перевагами торгових причепів для вуличної торгівлі «Стріт Фуд» є:

  • Виробництво за новітніми технологіями, що дозволяє гарантувати найвищу якість;
  • Використання європейських матеріалів та комплектуючих;
  • Втілення у оформленні причепа дизайнерських побажань клієнта;
  • Розробка концепції застосування причепу;
  • Допомога у розробці меню Вашого мобільного кафе від шеф-кухарів RIXOS та Leopolis;
  • Підбір та оснащення причепу технологічним, торговим та холодильним обладнанням;
  • Доступні ціни;
  • Обслуговування, монтаж, сервіс;
  • Доставка по території України та за її межі;
  • Багаторічна гарантія на причеп;

Причепи ТМ «Стріт Фуд» сертифіковані, відповідають вимогам законодавства України. 
Ми намагаємось задовільнити усі побажання клієнтів, дослухаємось до їх порад та пропозицій, що є запорукою успіху та надійної співпраці. Адже філософія нашої компанії – максимальна якість за доступною ціною.

Субкатегорії:
Причепи, трейлери (Автомобілі)
Ключові слова:
Торгові причепи, торговий причіп, фаст-фуд, виготовлення торгових причепів, вулична торгівля, Автокафе, Автомагазин причеп, Гаряча випічка
переглянути статистику за 30 днів