ГоловнаПідприємства ► Декор центр
знайти
+ Додати підприємство  

Декор центр

«Декор-центр» є першим салоном в Луцьку, який швидко завоював прихильність клієнтів та здійснює високоякісні роботи по оздобленню та декоруванню приміщень. Ми займаємо гідне місце на ринку декорування та оздоблення, застосовуючи сучасні технології в своїй роботі. 
В нашій компанії працюють досвідчені кваліфіковані спеціалісти, що забезпечують якісну роботу.
Сучасні новітні технології та досвідчені майстри, з багаторічним досвідом роботи, втілять в життя ваші мрії та бажання.

Ми пропонуємо повний спектр робіт по декоруванню та оздобленню стін, влаштуванню натяжних стель, проведенню комплексних ремонтів. До ваших послуг широкий вибір якісних фарб, декоративної штукатурки, виробів з поліуретану, шпалер від найкращих європейських виробників.

Продукція з якою ми працюємо виготовлена  за новітніми технологіями, з нетоксичних, екологічно чистих матеріалів, які є стійкими до пошкоджень. Весь матеріал відповідає світовим нормам по захисту навколишнього середовища.

Ми вміємо максимально оперативно і професійно вирішувати питання по індивідуальному декоруванню. Наша команда працює для найвибагливіших клієнтів, з особливо витонченим смаком. Наші клієнти завжди можуть розраховувати на взаєморозуміння, індивідуальний підхід, професіоналізм наших спеціалістів. Аудиторія споживачів наших послуг постійно зростає завдяки рекомендаціям наших клієнтів. У випадку вашої зацікавленості, ми готові надати вам повну інформацію по технічним характеристикам та сертифікації нашої продукції.

Головна мета нашої роботи: якість, індивідуальність, ефективність, що забезпечать комфорт у вашій оселі, від яких ви отримаєте неперевершене естетичне задоволення.

У своїй роботі "Декор центр" застосовує декоративну та оздоблювальну продукцію відомих європейських виробників: Oikos, Candis, Senideco,  Spatula Stuhhi, Valpaint, Orac Decor ,Orac Axxent , Gaudi Decor, Arte (Бельгія) Eiffinger (Голандія),  Rasch (Німеччина), Marburg, Європласт.

Основні напрямки роботи


Декоративне покриття стін:
 - працюємо з різними видами декоративної та оздоблювальної продукції, що забезпечують швидку, якісну роботу та комфорт у вашій оселі.

Оздоблення та декорування:
 - виконуємо комплексні роботи по декоративному оздобленню приміщень різного ступеня складності, створюємо безліч ефектів, гарантуємо якість та порядок.

Натяжні стелі:
 - встановлюємо та обслуговуємо натяжні стелі за європейськими стандартами, роботу виконуємо вчасно та акуратно, працюємо з матеріалом високої якості.

 Ваші мрії про дивовижний та незвичайний інтер'єр ми втілемо в реальність!

Субкатегорії:
Дизайн та декорування (Будівництво та архітектура. Нерухомість)
Ключові слова:
декор, декоративна штукатурка, декоративне покриття стін, декоративна штукатурка, фарба, вироби з поліуретану, шпалери, будівництво, будматеріали, декорування
переглянути статистику за 30 днів