ГоловнаПідприємства ► Maximus - автоцентр
знайти
+ Додати підприємство  

Maximus - автоцентр

Компанія «Максимус» на сьогоднішній день є одним з найбільших автоцентрів Західної України, в якому представлені бренди SSANG YONG, CITROEN.

Велика виставкова площа перед автосалонами надає можливість ознайомитись та порівняти різні марки автомобілів.

Наш автоцентр пропонує своїм клієнтам скористатися послугою «Тест-драйв» та здійснити пробну поїздку.

При автоцентрі «Максимус» розташовується супермаркет фірмових автозапчастин та аксесуарів, а також сервісна станція, що можуть запропонувати автовласникам будь-яких марок отримати кваліфіковане гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Компанія «Максимус» відкрита до плідної співпраці по продажу автомобілів з США і буде рада піти на зустріч цікавим пропозиціям.

До послуг клієнтів Автоцентру MAXIMUS:

  • Автосалони Citroen, Ssang Yong
  • Авто з Америки (зі складу та під замовлення)
  • Супермаркет автозапчастин
  • Гарантійне та сервісне обслуговування
  • Станція для легкових та вантажних автомобілів
  • Автомийка
  • Рихтування, фарбування, полірування
  • Автопрокат

Наша компанія займається реалізацією нових легкових автомобілів, з/ч та аксесуарів, а також надаємо послуги по гарантійному і післягарантійному ремонту і ТО автомобілів. Працює три робочих пости по кузовних роботах і фарбуванні автомобілів, а також сім робочих постів по ремонту і ТО автомобілів. З 2005 року реалізація автомобілів становила 55,6 тисяч грн., а на перше півріччя 2009 року становить 4,3млн грн..

Сезонність впливає на збільшення реалізації легкових авто в такі місяці як квітень, травень, вересень і грудень. В зимовий період збільшується попит на кузовні роботи і відповідно на з/ч. Значно збільшується попит на гуму в сезон її заміни. Також можна виділити збільшення реалізації автомобілів з виходом на ринок нових моделей і рейстайлінгу попередніх. З 2005 року

Основними каналами збуту являються продаж автомобілів, автомастил з/ч, аксесуарів, надання послуг по ТО і ремонту автомобілів, прокат автомобілів фізичним особам. Також частку 30% займають корпоративні клієнти (юридичні особи, які мають власні автопарки). Вся діяльність підприємства реалізується на власних торгових площах у власних цехах і на власному обладнанні.

Основними постачальниками нашого підприємства є імпортери легкових автомобілів такі як Ford, SsangYong, Fiat, Citroen, а також імпортуємо автомобілі з Америки (BMW, Audi, Toyota, MB, Lexus).

Запасні частини наша фірма імпортує з Німеччини, Польщі, США, а також ми працюємо з українськими постачальниками.

Споживачами нашого підприємства являються в основному фізичні особи, покупці легкових автомобілів, а також підприємства, які мають корпоративні автопарки. Споживачами з/ч являються власники автомобілів, СТО, автопарки, оптовики на авторинках регіону.

На сьогоднішній день компанія являється офіційним дилером чотирьох брендів легкових автомобілів і представляє 17 торгових марок з/ч і мастильних матеріалів.

Ведуться переговори про дилерство з такими брендами як VW, Mazda, Nissan, Honda. Постійно розширюється асортимент з/ч і представляємо нових виробників.

Субкатегорії:
Автотовари, запчастини (Автомобілі)
Продаж автомобілів, автосалони (Автомобілі)
Ремонт, обслуговування, евакуація (Автомобілі)
С/г техніка та зпапчастини (Автомобілі)
Ключові слова:
Citroen, SsangYong, нові авто, автосалон, автомобілі
переглянути статистику за 30 днів